Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Radiotrefpunt

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Nieuwe huisstijl voor 100% NL

(0 reviews)

Radiostation 100% NL lanceert a.s. maandag een nieuwe huisstijl en een aangepast logo. De bekende basiskleur van 100% NL blijft oranje, maar zowel de vorm en uitstraling van het merk en campagnebeeld worden opgefrist.

 

Algemeen Directeur Carlo de Boer van 100% NL: “De Nederlandse popmuziek en 100% NL blijven zich vernieuwen. Nadat wij begin dit jaar onze muziekmix gevarieerder hebben gemaakt, past deze nieuwe ‘look & feel’ perfect bij de frisse merkbeleving die onze 1,7 miljoen luisteraars hebben van 100% NL. Natuurlijk blijven onze luisteraars en de Nederlandse artiesten centraal staan in alles wat we doen. 100% NL is al 9 jaar actief op de radiomarkt en deze nieuwe huisstijl straalt precies uit waar 100% NL nu voor staat.”

 

100% NL ontwikkelde de nieuwe huisstijl samen met creatief bureau Das Buro uit Rotterdam. Dennis van der Meule van Das Buro: “In de nieuwe huisstijl blijft de kleur oranje en het logo lettertype uiteraard prominent aanwezig en herkenbaar. We hebben het kleurgebruik aangepast van oranje-bruin, naar oranje-wit waardoor het frisser en levendiger overkomt. Ook maken we vanaf nu gebruik van nieuwe iconen en lifestyle elementen, gericht op de luisteraar.”

 

De nieuwe huisstijl wordt deze weken uitgerold in o.a. een landelijke online- en printcampagne. In de campagne komt ook de gevarieerde muziekmix van 100% NL naar voren met artiesten als Nielson, Kensington, Anouk, Nick & Simon en Mr. Probz.


0 Comments

Recommended Comments

There are no comments to display.

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

Important Information

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Terms of Use, Privacy Policy en Guidelines.

Account

Navigation

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.