Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Op 31 augustus 2015 start de nieuwe Vlaamse Q-music

(0 recensies)

Op 31 augustus 2015 start de nieuwe Q-music. Met een nieuw logo, een nieuwe baseline en een gloednieuwe programmering. Muziek en luisteraars staan centraal in het nieuwe verhaal van Q.

 

Tom Klerkx, programmadirecteur: “We zijn blij dat het jong talent dat we achter de schermen hebben klaargestoomd er nu klaar voor is om in de spits te spelen, geruggensteund door onze ervaren klasbakken. Ook nieuwkomers en toptalenten Sam en Sean krijgen een meer dan verdiende plek op Q.”

 

Sven Ornelis, adjunct-programmadirecteur: “We zijn bij Q in constante evolutie omdat ook onze luisteraars constant evolueren. We starten op 31 augustus met de nieuwe Q. De twee grondstoffen zijn duidelijk: onze luisteraars en muziek die raakt.”

 

06:00 Dauwe & Vancoillie
Twee gepassioneerde radiomakers en kersvers ochtendduo. Maarten Vancoillie en Dorothee Dauwe maken de luisteraar wakker met muziek, humor en de relevante nieuwsverhalen van de dag.

 

09:00 Sven Ornelis
Vertrouwde stem Sven Ornelis loodst de luisteraars door de voormiddag met de muziek van vandaag én de songs die iedereen opnieuw wil horen.

 

12:00 Jolien Roets
Een lege playlist. Daar start Jolien Roets elke middag mee. De luisteraars beslissen wat ze willen horen.

 

13:00 Wim Oosterlinck
Wim Oosterlinck verrast voortaan luisteraars op zijn eigenzinnige manier in de namiddag met veel muziek.

 

16:00 Sam De Bruyn en Heidi Van Tielen
De vriend bij wie luisteraars de stress van de werkdag en de files kunnen vergeten. Sam de Bruyn en sidekick Heidi Van Tielen zorgen voor een ongedwongen avondspits.

 

19:00 Sean Dhondt en Marcia Bwarody (ma-don)
Een sfeervolle zoektocht naar boeiende muziek. Sean Dhondt en Marcia Bwarody serveren een stevige dosis live muziek en no-nonsense interactie met de luisteraar.

 

22:00 @rikboey
Rik Boey is back en palmt opnieuw de laatavond in. Interactief, social en de trending topics van de dag: daar draait het om.

 

Website: www.q-music.be


0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.