Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

De 538 Ochtendshow met Frank Dane naar de Olympische Spelen

(0 recensies)

De 538 Ochtendshow reist deze zomer af naar Tokyo en volgt de Nederlandse sporters op de voet tijdens hun strijd voor het Olympisch Goud. De ochtendshow komt gedurende de Olympische Zomerspelen dagelijks live vanuit Tokyo. Frank Dane en het team ontvangen topsporters en artiesten in de 538-studio op locatie in het TeamNL Tokyo Center. 


Marc Adriani Content & Programma Directeur, Radio: "Al sinds de zomerspelen van 2000 is Radio 538 aanwezig bij het grootste sportevent van de wereld en ook deze editie verhuizen we de complete studio naar Tokyo. We bieden onze luisteraars de kans om op deze manier zo dicht mogelijk bij het Olympische vuur te komen. 538 omarmt sport en Oranje in het bijzonder en op deze manier zitten we middenin het Oranje hart van de Olympische Spelen."


538-dj Frank Dane: "De Olympische Spelen is het mooiste sportpodium van de wereld en wij mogen vanuit daar elke dag uitzenden. Ik kan niet wachten en wil alles meemaken. Wedstrijden zien, huldigingen beleven en mooie radio maken met de atleten in de studio. En natuurlijk veel sushi eten!"


TeamNL Tokyo Center
Samen met het Holland Heineken House vormt TeamNL Tokyo Center hét kloppende hart voor alle Nederlandse sporters, hun begeleiding, familie, vrienden en uiteraard fans.


De 538 Ochtendshow met Frank Dane vanuit Tokyo is vanaf maandag 27 juli 2020 tot en met vrijdag 7 augustus 2020 te horen op Radio 538.

 

Afbeelding: Frank Dane (foto Radio 538)

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.