Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Jeroen Kijk in de Vegte en Michel Mulder op De Perstribune van MAX

(0 recensies)

Zondag 15 maart zijn radiopresentator Jeroen Kijk in de Vegte en schaatser Michel Mulder te gast in het media- en sportprogramma De Perstribune, tussen 12:00 en 14:00 uur bij MAX op NPO Radio 1.


Jeroen Kijk in de Vegte, de mediagast in De Perstribune tussen 12:00 en 13:00 uur, is elke werkdag te horen in één van de populairste radioprogramma's van Nederland, het NPO Radio 2-programma Jan-Willem Start Op. Samen met Jan-Willem Roodbeen helpt Kijk in de Vegte Nederland de dag aan te vangen met muziek en gesprekken over het nieuws en het leven. Vorige maand begonnen de dj's een 'burgerinitiatief' om aandacht te vragen voor de aardbevingsproblematiek in Groningen. Kijk in de Vegte is ook bekend als voice-over van RTL Boulevard en als oud-deelnemer van Wie is de Mol?.


Michel Mulder, de sportgast in het tweede uur, schaatste afgelopen week in Leeuwarden zijn laatste rondjes als topschaatser. Daarmee komt definitief een einde aan de carrière van de 34-jarige Mulder. Het hoogtepunt was de olympische titel op de 500 meter bij de Olympische Spelen van Sotsji in 2014. In 2013 en 2014 werd Mulder ook nog eens wereldkampioen sprint. Nu wil hij graag schaatscoach worden.


In De Perstribune signaleert mediajournalist Ron Vergouwen ook deze week weer opvallende mediatrends uit heden en verleden. Met dit keer onder meer aandacht voor het fenomeen 'voice-overs'. Vanwege de komst van Jeroen Kijk in de Vegte zet Vergouwen de meest opvallende televisiestemmen op een rij.


De Perstribune wordt deze week gepresenteerd door Margreet Reijntjes.


De Perstribune: zondag 15 maart 2020 van 12:00 tot 14:00 uur op NPO Radio 1.

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.