Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Nieuw NPO Radio 2 programma Hier is Haandrikman start zaterdag

(0 recensies)

Vanaf aanstaande zaterdag is Bert Haandrikman op zaterdag en zondag te horen in het weekend van NPO Radio 2 met zijn nieuwe programma Hier is Haandrikman.

 

Op zaterdagochtend maakt hij van 09:00 tot 12:00 een programma waarin muzikaal, sportief en nieuwsgierig wordt teruggekeken op de afgelopen week. Daarnaast is er op zaterdag in Hier is Haandrikman vooral ook heel veel ruimte voor de luisteraar.

 

Op zondagmiddag draait Bert tussen 16:00 en 18:00 in Hier is Haandrikman vergeten plaatjes. Luisteraars geven suggesties voor muziek die je bijna nooit meer hoort op de radio.

 

Bert Haandrikman maakte tot 22 december 2016 het programma Helemaal Haandrikman, hij is twee keer onderscheiden met de zilveren radioster man. Ook dit jaar is hij weer genomineerd voor deze prijs. Daarnaast is Bert genomineerd met zijn programma genomineerd voor de Gouden RadioRing

 

Hier is Haandrikman, zaterdagochtend van 09:00 tot 12:00 uur en zondagmiddag van 16:00 tot 18:00 uur op NPO Radio 2.

 

Website: nporadio2.nl


0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.