Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Tom De Cock gooit luisteraars uit een vliegtuig in Club De Cock op Qmusic

(0 recensies)

Q-DJ Tom De Cock bezorgt drie Q-luisteraars een adrenalinekick van jewelste. Op donderdag 2 juni, tussen 22:00 en 24:00 uur, geeft hij in Club De Cock een vlucht met een straaljager weg. Maar om deze vette prijs te winnen moeten de drie finalisten wel een straffe stunt uithalen. 


In het ijzingwekkende finalespel spelen de Q-luisteraars een quiz in… een vliegtuig. Wie fout antwoordt op de quizvraag wordt letterlijk uit het spel en uit het vliegtuig gegooid. De drie kandidaten spelen wellicht de spannendste quiz van hun leven, maar ontdekken pas vlak voor take off welke opdracht Tom De Cock voor hen in petto heeft. Ze weten alleen dat ze een tweede onderbroek moeten meenemen, just in case.


Tom De Cock: “Er zijn de voorbije 20 jaar al veel zotte dingen gedaan bij Qmusic, maar dit nog nooit. De Skydive Quiz is simpel: zolang je goed antwoordt, blijf je zitten. Als je fout antwoordt, gooi ik je uit het vliegtuig. Soms heb ik echt een heel mooie job. En voor je het vraagt: ja, ik heb zelf ook een propere onderbroek bij, want naar het schijnt ligt er voor mezelf ook een parachute klaar (lacht)!” 


Deze drie finalisten wagen hun leven met maar één doel voor ogen: een vlucht in een straaljager winnen. 

  • Stéphanie is een 24-jarige doctoraatsstudente in de chemie uit Gent. Ze leerde de soundtrack van Top Gun vanbuiten, omdat ze vermoedde dat dat de opdracht zou zijn. Mis poes! 
  • De 24-jarige Matthias uit Kalmthout werkt in de verzekeringssector en is schadebeheerder. Altijd handig wanneer je uit een vliegtuig gegooid wordt! Hij heeft wel wat last van hoogtevrees… 
  • Skydiven staat op de bucketlist van David, een 30-jarige HR-manager uit Zottegem. Komt dat even goed uit. 

Op donderdag 2 juni, tussen 22:00 en 24:00 uur, wordt de finale in Club De Cock uitgezonden en nemen de kandidaten de luisteraars mee op hun waanzinnige vlucht. Wie wordt als eerste het vliegtuig uitgekegeld? Durft Tom De Cock zelf de sprong te wagen? En welke Q-luisteraar mag zich binnenkort voor even Tom Cruise in Top Gun wanen en scheurt over ons land in een straaljager? De luisteraars ontdekken het donderdagavond in Club De Cock.

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.