Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Stormloop voor Leuvense Warmathon: net geen 7000 lopers brengen 69 130 euro op

(0 recensies)

Gisteren namen net geen 7.000 sportieve Leuvenaars deel aan de Warmathon in het Provinciaaldomein in Kessel-Lo. Door het hoge aantal daglopers was de Warmathon in Leuven uiteindelijk ook uitverkocht, goed voor een bedrag van 69.130 euro. Bart Swings gaf het startschot. Peter Van de Veire, Peter Vandenbempt en Goedele Wachters zetten hun beste beentje voor en waagden zich onder andere ook aan enkele rondjes op het parcours.

 

Ondertussen staat de opbrengst na vijf dagen Warmathon al op een totaal van maar liefst 310.710 euro voor de meer dan duizend goede doelen van Music for life. Morgen wordt de laatste Warmathon gelopen in Gent, die enkele dagen eerder al was uitverkocht. Nadien weten we hoeveel de Warmathon in totaal heeft opgebracht voor alle goede doelen van Music for life.

 

Volg Music for life 24/7 op Studio Brussel, online via dewarmsteweek.be en live op Eén, Eén+ en Canvas.

 

Bekijk het hele artikel

 

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.