Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

FunX luisteraars bepalen nummer één in DiXte1000: Frenna en Kleine John favoriet

(0 recensies)

Vandaag is de FunX DiXte1000-lijst bekendgemaakt door NPO FunX. Frenna, Jonna Fraser, Kleine John en DJ DYLVN zijn genomineerd voor de eerste plaats. Het publiek kan tot 8 november stemmen om de uiteindelijke nummer één van dit jaar te bepalen. De volledige lijst wordt van 2 tot 8 november uitgezonden via FunX, FunX.nl en NPO Luister.


Nederlandse hiphop domineert de lijst opnieuw met 263 nummers, terwijl het aandeel van Nederlandse tracks in totaal dit jaar stijgt naar 336. Frenna voert de lijst aan met de meeste nummers (42), gevolgd door Ronnie Flex en Boef. Bij de internationale artiesten heeft Drake de meeste vermeldingen. Beyoncé is de vrouwelijke artiest met de hoogste score in de lijst.


Daarnaast staat de DiXte1000 bekend om zijn diversiteit, met genres als Afro, pop en R&B. De lijst is ook opvallend jong: 376 nummers komen uit de jaren 2010-2019, terwijl de jaren 2020 met 367 nummers sterk vertegenwoordigd zijn.


Tijdens de DiXte1000-week organiseert FunX elke avond de DiXte1000 Lounge met live optredens van artiesten zoals Jmani en Cheryl Ozturk. De uitzending eindigt op 8 november met de onthulling van de nummer één rond 17:45 uur.

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.