Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Directeur Radio Jan Westerhof vertrekt bij de NPO

(0 recensies)

Na zeventien jaar neemt Jan Westerhof op 1 oktober afscheid van de NPO. Westerhof kwam in dienst bij de NPO in 1999. Hij was de eerste acht jaar van zijn loopbaan bij de NPO zendermanager van NPO Radio 1 en NPO Radio 5. In 2007 werd hij directeur Radio en daarmee verantwoordelijk voor alle radiozenders bij de NPO.

 

Na een aantal maanden van afwezigheid is in goed onderling overleg besloten de arbeidsovereenkomst te beëindigen. Westerhof kijkt met veel plezier en trots terug op zijn loopbaan bij de NPO: ‘Ik vond het uitdagend en een voorrecht om voor de publieke omroep te werken, samen met goed gemotiveerde en vakkundige collega’s.’

 

Onder de leiding van Westerhof hebben de publieke zenders groei laten zien. De NPO Radio 2 Top 2000 en 3FM Serious Request zijn uitgegroeid tot impactvolle nationale evenementen. Hij heeft een scherp oog voor talent gehad. Hij spande zich in om de publieke omroep relevant te houden voor jongeren, zo werd NPO FunX onderdeel van de landelijke publieke omroep en heeft hij zich vol verve ingezet voor nieuwe manieren van luisteren via digitale distributie. Hij was ook internationaal actief. Westerhof was negen jaar lid van de Radio Committee van de European Broadcast Union, de laatste vijf jaren in de rol van vice-voorzitter.

 

NPO-bestuursvoorzitter Shula Rijxman: “Jan is een radioman pur sang en heeft zich sterk gemaakt voor al onze publieke radiozenders, de digitalisering ervan en de interactie met het publiek via social media en visual radio. Hij laat stevige publieke radiomerken achter en een hecht team van radioprofessionals. Daar willen wij hem voor bedanken en wensen hem al het goede voor de toekomst toe.”

 

Over zijn opvolging is nog geen besluit genomen. Zijn taken zullen voorlopig worden waargenomen door Jurre Bosman (zendermanager NPO Radio 2 en NPO Radio 5).


0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.