Posted March 11, 20169 yr NOS Radio 3 - 20-07-1993 - 1805-1900 - Frits Spits - Avondspits - George Martin te gast George Martin, producer van The Beatles, was op bezoek bij Frits Spits in de Radio 3 studio tijdens De Avondspits. Er was toen net een documentaire uitgezonden over de totstandkoming van Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band en hij was in Nederland voor de promotie van de cd van de Broadway-musical Tommy. This is the hidden content, please Sign In or Sign Up Opname uit het archief van Ton van Draanen
March 11, 20169 yr En de beelden erbij, via Facebook, van Hans Hogendoorn. Ik hoop dat het ook zichtbaar is voor niet FB gebruikers. Hans schreef trouwens dat het een uitzending betrof van 29 juli 1993. En de link naar de uitzending en het interview. This is the hidden content, please Sign In or Sign Up
March 12, 20169 yr En zie je ook een film van Hans bij de Avondspits als je op de volgende link klikt Juul? This is the hidden content, please Sign In or Sign Up Ik weet niet hoe ik het anders zichtbaar moet krijgen.
March 12, 20169 yr Author @Gerrit: Het was toch toch echt 20-07-1993. Die datum staat op de cassette en ook in het boek van Frits Spits, ' This is the hidden content, please Sign In or Sign Up '.
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.