Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Klassement

Populaire bijdragen

Inhoud met de hoogste waardering op 18-04-20 in Berichten tonen

  1. In het archief van Ad Couwenberg zit een tape met de volgende opnamen. Hij heeft indertijd op 18 April 1973 twee radio's op z'n taperecorder aangesloten. Op het linkerkanaal hoor je het signaal van de 538 en op het rechterkanaal hoor je het signaal van de 259. De opname begint om 08:46 en loopt op kant 1 door tot 12:55. Op kant 2 begint deze om 12:56 en wordt het 259 signaal om 13:00 even onderbroken door het nieuws van Hilversum 1. De 538 opname vind ik wat dof (heb deze wat "opgetrokken" in 't hoog) en de middagopname bevat wat storing. Grappig is ook om in de frequentie-analyse van de signalen te zien dat de 538 opname een kleine brom toont op 50 Hz en dat je bij de 259 opname een kleine brom ziet bij zowel 50 Hz als 59/60 Hz. Ik bied de opnamen van 259 en 538 niet als separate files aan, de mp3's zijn in stereo met links 538 en rechts 259, precies zoals het toen op de band is gezet. Rond 11:00 hoor je dan ook dat het signaal van de 259 ook op de 538 wordt uitgezonden. Veronica 730418 0846-1255 Links 538 Rechts 259 Veronica 730418 1256-1706 Links 538 Rechts 259 Ik sluit de originele beschrijving door Ad van deze band bij.
  2. Kwaliteit is best goed hoor. En..................het gaat toch om de historie vind ik.
  3. Ik was die dag niet thuis maar (onderweg) naar Den Haag. Sommige stukken had ik later gehoord, maar nooit zo compleet als nu. Bedankt daarvoor. Gr. Bo
  4. Aardig om te zien en te horen Ben dat je heel soms nog een fikse storing aantreft. Maar als je dan naar het spectrum kijkt zie je dat ze tegelijk op 538 en 259 optreden. Dan kan het haast niet anders of het moet aan de ontvangst kant liggen. Maar hoe dan ook erg leuk om nu tegelijkertijd te ervaren hoe het allemaal plaats greep. Toch slim van Ad om het zo te doen. Wat was de bandsnelheid?, 9,5 cm/sec of zo ?
  5. Bedankt voor deze opname van vandaag 18 april maar dan 47 jaar terug in de tijd
  6. Martien, Met Youtube to mp3 converter is het gelukt! Ik had niet door dat je het beste naar de mixcoud site moet gaan, het bestand zoeken en link kopieren. Rob
  7. Precies. Hier is er eentje: https://pixeldrain.com/u/qkCRfCJS Nico van der Stee 16-9-1978 14-15h
  8. Bij deze: Columbus hotel in Playa de Aro https://pixeldra.in/u/sv4fTrXX Mvg.Martien PS. Radio Mi Amigo - Commercials 1974 1979 is het mogelijk ze nogmaals aan te bieden aub ?
Dit klassement is ingesteld op Amsterdam/GMT+01:00

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.