Radio 10 kiest twee duo’s voor tijdelijke ochtendshow in de zomer
Radio 10 kiest deze zomer voor een tijdelijke invulling van de ochtendshow tussen 06:00 en 09:00 uur. Na het vertrek van Gordon en Froukje de Both wordt het tijdslot in de komende weken ingevuld door twee verschillende presentatieduo’s, tot Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte op 1 september starten met hun nieuwe programma.
De eerste drie weken zijn Jan-Paul Grootentraast en Kimberly van de Berkt te horen in de ochtend. Daarna schuift Kimberly van de Berkt door naar een afwisselende rol naast Silvan Stoet en Robert Feller.
Kimberly is in het weekend al te horen tussen 12:00 en 15:00 uur samen met Robert Feller, terwijl Jan-Paul Grootentraast momenteel deel uitmaakt van het team rond de ochtendshow van Gordon en Froukje de Both. Silvan Stoet heeft daarnaast ervaring als invaller in de middagprogrammering.
Met deze tijdelijke bezetting overbrugt Radio 10 de periode tot de start van het nieuwe ochtendprogramma. Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte maken de overstap van NPO Radio 2 en nemen vanaf 1 september het ochtendtijdslot over.
De huidige ochtendshow van Gordon en Froukje de Both is deze week voor het laatst te horen en verdwijnt na nog geen jaar uit de programmering. Het programma wist in die periode geen vaste positie te vinden binnen de zender.
Afbeelding: Gordon en Froukje de Both (foto Radio 10 / Remko Modderkolk)
Aanbevolen antwoorden
Doe mee aan het gesprek
Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.