Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Radiotrefpunt

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Radio 10 kiest twee duo’s voor tijdelijke ochtendshow in de zomer

(0 reviews)

Radio 10 kiest deze zomer voor een tijdelijke invulling van de ochtendshow tussen 06:00 en 09:00 uur. Na het vertrek van Gordon en Froukje de Both wordt het tijdslot in de komende weken ingevuld door twee verschillende presentatieduo’s, tot Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte op 1 september starten met hun nieuwe programma.

De eerste drie weken zijn Jan-Paul Grootentraast en Kimberly van de Berkt te horen in de ochtend. Daarna schuift Kimberly van de Berkt door naar een afwisselende rol naast Silvan Stoet en Robert Feller.

Kimberly is in het weekend al te horen tussen 12:00 en 15:00 uur samen met Robert Feller, terwijl Jan-Paul Grootentraast momenteel deel uitmaakt van het team rond de ochtendshow van Gordon en Froukje de Both. Silvan Stoet heeft daarnaast ervaring als invaller in de middagprogrammering.

Met deze tijdelijke bezetting overbrugt Radio 10 de periode tot de start van het nieuwe ochtendprogramma. Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte maken de overstap van NPO Radio 2 en nemen vanaf 1 september het ochtendtijdslot over.

De huidige ochtendshow van Gordon en Froukje de Both is deze week voor het laatst te horen en verdwijnt na nog geen jaar uit de programmering. Het programma wist in die periode geen vaste positie te vinden binnen de zender.

Afbeelding: Gordon en Froukje de Both (foto Radio 10 / Remko Modderkolk)

0 Comments

Recommended Comments

There are no comments to display.

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.