Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Levels van Avicii voor derde jaar op één in SLAM! Dance 1000

(0 recensies)

Avicii staat voor de derde keer op rij op de eerste plaats van de SLAM! Dance 1000 met Levels. De Zweedse dj voert de lijst sinds 2024 aan. Tiësto is met 19 noteringen de Nederlander met de meeste nummers in de lijst.

De SLAM! Dance 1000 is samengesteld door de luisteraars en bevat dance-tracks uit verschillende periodes. David Guetta heeft met 31 nummers de meeste noteringen, gevolgd door Calvin Harris met 23. Tiësto volgt als populairste Nederlandse artiest met 19 nummers.

De top 5 van de SLAM! Dance 1000 bestaat uit:

  • Avicii – Levels

  • Faithless – Insomnia

  • Swedish House Mafia & John Martin – Don’t You Worry Child

  • Darude – Sandstorm

  • Avicii & Aloe Blacc – Wake Me Up

218 nieuwe nummers

Dit jaar zijn 218 nummers nieuw in de Dance 1000 ten opzichte van vorig jaar. Daarvan stonden 99 nummers niet eerder in de lijst. De hoogste nieuwe binnenkomer is Talk To You van de Nederlandse house-act ANOTR samen met 54 Ultra. Het nummer groeide deze zomer uit tot een hit.

Op weg naar ADE

Met de Dance 1000 werkt SLAM! toe naar Amsterdam Dance Event (ADE). Van 21 tot en met 24 oktober ontvangt de zender opnieuw dj’s uit Nederland en het buitenland voor sets vanuit de studio. De line-up wordt op een later moment bekendgemaakt.

De SLAM! Dance 1000 is vanaf zondag 27 september tot en met donderdag 8 oktober te horen. Van maandag tot en met donderdag is de lijst te volgen van 08:00 tot 17:00 uur en op zondag van 10:00 tot 19:00 uur.

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Browser pushmeldingen configureren

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.