Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Tunes Project deel 2 donderdagavond op 192 Radio

(0 recensies)

192 Radio zendt donderdagavond 1 oktober deel 2 uit van het Tunes Project van Offshore and More. In deze 10-delige serie gaan Frank van Heerde en Kees Brinkerink op zoek naar de tunes die in de jaren 60 op verschillende radiostations en in radioprogramma’s te horen waren.

Tunes uit de vroege jaren 60

In deel 2 staan tunes uit de vroege jaren 60 centraal. Het programma besteedt onder meer aandacht aan muziek die werd gebruikt door de zeezenders uit die periode, maar ook aan tunes van Radio Luxembourg, de Hilversumse zenders en Radio Noordzee vanaf het REM-eiland.

Veel van deze muziek is bij luisteraars vooral bekend doordat er destijds maar een gedeelte van een nummer als tune werd gebruikt. In het Tunes Project zijn de nummers in hun geheel te horen, waardoor ook duidelijk wordt welke muziek achter bekende programma-introducties zat.

Ook jingles en reclames komen aan bod. Daarbij gaat het onder meer om bestaande nummers die als basis voor jingles werden gebruikt. Ook producties waarbij Ad Bouman betrokken was, komen in de serie voorbij.

Uitzending op 192 Radio

De productie is in handen van Frank van Heerde en Kees Brinkerink. Van Heerde verzorgt daarnaast de samenstelling en presentatie. Rob Schel neemt de techniek voor zijn rekening.

De uitzending van deel 2 is donderdag 1 oktober van 20:00 tot 22:00 uur te horen op 192 Radio. Het gaat om een herhaling van het eerder uitgezonden Tunes Project.

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Browser pushmeldingen configureren

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.