Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Opium op 4: Live vanaf de Parade in Utrecht

(0 recensies)

Het AVRO-radioprogramma Opium op 4 zendt op vrijdag 25 juli live uit vanaf de Parade in Utrecht. Presentator Jan Mom ontvangt onder anderen Jules Deelder en oud-doelman Hans van Breukelen, die vrijdagavond optreden op het reizende theaterfestival. Opium op 4 is op 25 juli vanaf 22.40 uur te beluisteren op Radio 4 of live bij te wonen op de Parade in Utrecht.

 

AVRO-presentator Jan Mom spreekt uitgebreid met Jules Deelder over Deeldelirium, de muzikale voorstelling die hij opvoert met zijn band Deeldeliers. Oud-doelman Hans van Breukelen heeft tweemaal op de Parade geschitterd in de Sportmonologen en vertelt in Opium op 4 over deze opmerkelijke carrièreswitch.

 

Naast gesprekken met theatermakers is er veel live muziek. Ellen ten Damme, het Ragazze Kwartet en Nora Fischer zijn live te horen in de uitzending van Opium op 4. Ook zijn er theater- en sfeerreportages, die rechtstreeks op de Parade in Utrecht zijn gemaakt.

 

Kijk voor meer informatie op: radio4.nl/opiumop4


0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.