Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Cheerleader van OMI populairste zomerhit 2015

(0 recensies)

De luisteraars van Sky Radio hebben Cheerleader van de Jamaicaanse zanger OMI uitgeroepen tot hét ultieme zomernummer van 2015. Maandag 6 juli start bij Sky Radio de We Like The Summer Top 500, waarin Cheerleader en de 499 andere meest favoriete zomerhits van de luisteraars de hele week voorbij komen. Met het warme zomerweer wordt het vanaf aanstaande maandag met nonstop zomerhits genieten geblazen in de tuin, op het terras of op het strand.

 

De afgelopen weken brachten Sky Radio-luisteraars massaal hun stem uit voor het nummer dat het perfecte zomergevoel geeft door hun favoriete zomerhit te liken via Facebook, via de App of via skyradio.nl. Dit is de top 5 van de jaarlijkse zomerhitlijst We Like The Summer Top 500:

 

1 OMI – Cheerleader
2 Pharrell – Happy
3 Gusttavo Lima – Balada
4 Shakira – Waka Waka
5 Gipsy Kings – Volare

 

OMI’s Cheerleader is de populairste zomerhit van de luisteraars van Sky Radio. Dat het nummer razend populair is in ons land bleek ook uit de gegevens van SoundAware, dat onlangs meldde dat Cheerleader in het 1e kwartaal van 2015 het meest gedraaide nummer op de Nederlandse radiostations was.

 

Van maandag 6 tot en met zaterdag 11 juli tussen 09:00 en 18:00 uur is op Sky Radio de We Like The Summer Top 500 te horen, de hitlijst met de 500 meest aangevraagde zomerhits van dit jaar.

 

De complete hitlijst is nu al te bekijken op skyradio.nl en na afloop van We Like The Summer Top 500 is de gratis podcast van de lijst te downloaden via de site.

 

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.