Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

12.000 mensen gaan uit hun dak op het eerste Foute Sunset Concert van Qmusic

(0 recensies)

12.000 mensen hebben vanavond, donderdag 29 augustus, het Q-Beach House op z'n kop gezet tijdens het allereerste Foute Sunset Concert van Qmusic. Willy Sommers, De Romeo’s en Dorothee Vegas & Like Maarten bouwden een fout feestje op het strand van Oostende en sloten de zomer af met een knal. De Romeo's mochten ook een award in ontvangst nemen van Qmusic-dj's Maarten Vancoillie en Dorothee Dauwe. Het trio kreeg die award voor 3 miljoen verkochte stuks van ‘De Romeo’s Frikandel XXL'.


Q-ochtendstem Inge De Vogelaere organiseert groot meezingmoment
Vanmorgen kreeg nieuwe Q-ochtendstem Inge De Vogelaere haar vierde opdracht van 'Operatie Ochtendshow': als ochtend-dj moet je ervoor zorgen dat de luisteraars kunnen meezingen met liedjes van de radio. Daarom organiseerde Inge net voor de aftrap van het Foute Sunset Concert een groot meezingmoment op de tonen van 'Leef' van André Hazes Jr., de nummer 1 van de Q-luisteraars in de Foute 528. Sam De Bruyn en Wim Oosterlinck testen nog tot vrijdag 6 september of Inge wel écht klaar is voor de ochtendshow van Qmusic in 'Operatie Ochtendshow', waarin ze haar 10 opdrachten voorleggen.


Afbeelding: Beach House Foute Sunset Concert 2019 (foto Qmusic)

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.