Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Radiotrefpunt

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

RTV Drenthe gaat newsroomsysteem NOS gebruiken

(0 reviews)

RTV Drenthe is op dinsdag 3 december met haar redactiesysteem overgestapt naar iNOS. Met de keuze voor iNOS zet RTV Drenthe een nieuwe stap in de samenwerking met de NOS. Het newsroomsysteem iNOS is gemaakt en ontwikkeld door de NOS. 
 

Jorg Ebbers, Hoofd Mediatechniek en ICT van RTV Drenthe, is razend enthousiast over de samenwerking;"Als regionale omroep, met bescheiden financiële middelen, liften we mee op een systeem dat door collega’s is bedacht. Het grote voordeel, naast een kostenbesparing,  is dat de valkuilen en bugs er door de collega’s van de landelijke omroep al uit zijn gehaald." RTV Drenthe is na Omroep Zeeland en Omrop Fryslân de derde regionale omroep waar iNOS wordt ingevoerd.
 

Zakelijk directeur Geert Hofman van de NOS en RTV Drenthe-directeur/hoofdredacteur Dink Binnendijk vinden de samenwerking tussen de publieke omroep op landelijk en regionaal niveau erg belangrijk. Hofman: "We hebben iNOS bewust beschikbaar gesteld aan de regionale omroepen. Dat biedt niet alleen flinke praktische voordelen, maar het bewijst ook het grote belang dat we hechten aan de samenwerking tussen de landelijke en de regionale publieke omroepen en aan het efficiënt omgaan met belastinggeld." 
 

Binnendijk vindt de NOS een natuurlijke partner, ook als het gaat om journalistieke samenwerking. "Het afgelopen jaar zijn er grote stappen gezet in de samenwerking op online en dat levert zowel voor de NOS als voor de regionale omroepen in meerdere opzichten veel meerwaarde op. We hopen dat deze samenwerking verder uitgebouwd wordt omdat de publieke nieuwsvoorziening hierdoor alleen nog maar beter en meer onderscheidend zal worden", aldus Binnendijk.

0 Comments

Recommended Comments

There are no comments to display.

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

Important Information

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Terms of Use, Privacy Policy en Guidelines.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.