Luisteronderzoek Week 26 2023: NPO Radio 2 weer marktleider, Qmusic levert fors in
In week 26 van dit jaar (26-06-2023 t/m 02-07-2023) is NPO Radio 2 weer marktleider in Nederland, terwijl Qmusic een daling ondervindt. Volgens recente gegevens behaalde NPO Radio 2 een marktaandeel van 14,9%, een stijging ten opzichte van de voorgaande week waarin het marktaandeel nog 14,2% bedroeg.
Op de tweede plaats vinden we Qmusic met een marktaandeel van 12,8%. Hoewel Qmusic nog steeds een aanzienlijk marktaandeel heeft, is er sprake van een daling ten opzichte van de voorgaande week, toen het marktaandeel nog 15,8% bedroeg als gevolg van de Foute 1500.
Radio 10 heeft zich weten te handhaven op de derde plaats met een marktaandeel van 10,9%, een opmerkelijke stijging ten opzichte van de vorige week waarin het marktaandeel nog op 9,0% lag. NPO Radio 1 en Radio 538 vervolledigen de top vijf, met respectievelijk 8,3% en 8,1% marktaandeel.
Bron: NMO/Ipsos-Kantar
Aanbevolen antwoorden
Doe mee aan het gesprek
Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.