Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

ZTACK lanceert nieuwe clubshow 'BLISS' 

(0 recensies)

Op vrijdag 5 april aanstaande begint het Belgische DJ-talent Naomi Cazier met haar nieuwe clubshow 'BLISS' op het jongerenstation ZTACK. Met de toevoeging van Naomi Cazier aan ZTACK is er nu zes dagen per week, van maandag tot en met zaterdag van 20:00 tot 21:00 uur, een clubshow te beluisteren op ZTACK.


Op maandag tot en met donderdag en op zaterdagavond worden andere jonge, getalenteerde DJ's uitgezonden met hun eigen show op ZTACK. Op maandag trapt Jayh Cava af met 'Global Grooves', dinsdag neemt Elias Veer de luisteraars mee naar clubsferen met 'Aesthetics', woensdagavond is het de beurt aan Steve Holsten (Stienus Holemans) met 'Deep Vibe', donderdagavond opent Roberio (Robin Swart) vroeg de deuren van zijn 'Club Roberio' en tot slot bereidt DJ Yoranty de luisteraars op zaterdagavond voor op een avondje uit met Supervovo.


De nieuwe clubshow 'BLISS' van Naomi Cazier is vanaf 5 april elke vrijdag tussen 20:00 en 21:00 uur te beluisteren op ZTACK, direct na de ZTACK Release Chart. "Ik kijk er enorm naar uit om mijn set te draaien bij ZTACK. Let's groove!", aldus Cazier.


Radiocoach Pierre Papa: “Naomi is een zeer talentvolle jonge club-DJ uit Antwerpen en heeft met haar verrassende mixen in de ZTACK Pre Party al een paar keer bewezen dat ze een originele eigen stijl en muziekkeuze heeft. Met ‘BLISS’ voegen we nu weer een briljante clubshow toe aan de ZTACK-avondprogrammering.”


Over Naomi Cazier
Naomi Cazier, geboren in België met Congolese roots, is een DJ met een diepe liefde voor Tech House-muziek. Naast optredens op ADE en verschillende festivals in België, heeft Cazier ook internationaal naam gemaakt als DJ in de bekende clubs op Ibiza en in de Londense club Ministry of Sound. Tijdens de pandemie is Cazier ook gaan produceren en heeft ze, samen met andere getalenteerde DJ's, het 'BLISS' Tech House-concept geïntroduceerd.


Over ZTACK
ZTACK, gelanceerd op 1 januari 2019 vanuit het talentenprogramma The Radio Project, is een jongerenplatform ontwikkeld door De Radiofabriek en Radiocoach, beide gevestigd in Hilversum. Het station is volledig opgebouwd door een groep jonge multimedia-talenten, met als resultaat ZTACK


Afbeelding: Naomi Cazier (foto ZTACK)

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.