Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

KINK zet op Blue Monday de kracht van muziek centraal

(0 recensies)

Op maandag 19 januari staat radiozender KINK volledig in het teken van de kracht van muziek. Tijdens Blue Monday draait de zender nummers waar luisteraars steun, focus of veerkracht uit halen, ongeacht de situatie waarin zij zich bevinden. Muziek fungeert die dag als bindmiddel tussen persoonlijke verhalen en gedeelde ervaringen, variërend van ingrijpende momenten tot alledaagse uitdagingen.

In de ochtenduren is er extra aandacht voor dit thema in KINKSTART, waar tussen 08:00 en 10:00 uur Ellen Gerritsen van stichting No Guts No Glory aanschuift bij Michiel Veenstra. Samen met luisteraars worden verhalen besproken waarin muziek een belangrijke rol speelt, waarna de bijbehorende nummers op de radio te horen zijn. Veenstra is ambassadeur van de stichting, die muzikale wensen vervult voor mensen die leven met kanker en hun mantelzorgers.

Ook gedurende de rest van de dag geven de dj’s van KINK invulling aan het thema. Eric Corton, Isabelle Brinkman, Stefan Koren en Lisa Konings draaien nummers die door luisteraars zijn aangedragen als bron van kracht. Deze muziek wordt gekoppeld aan persoonlijke ervaringen, zoals het omgaan met verlies, medische onderzoeken of het vinden van motivatie in het dagelijks leven.

De actiedag vormt een inhoudelijke opmaat naar Radio On Tour: KINK voor No Guts No Glory. In april trekt KINK opnieuw een week lang langs poppodia door het land om geld in te zamelen voor de stichting. Deze editie vindt plaats van maandag 13 tot en met vrijdag 17 april en staat in het teken van het vervullen van muzikale wensen voor mensen die met kanker te maken hebben.

Afbeelding: foto KINK

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.