Niet alleen in Europa hadden we een RNI maar ook in "The States" was er een RNI. Vanaf een oude voormalige Japanse visserboot, omgedoopt tot MV "Sarah" kwamen, kort, de uitzendingen van Radio New York International. Het was een project van Alan Weiner en had helaas een kort leven, het schip werd door de Amerkiaanse politie, en die zijn "iets" fanatieker als de politie in Nederland, in beslag genomen en de DJ's en technicie in de handboeien geslagen en afgevoerd. Exit "USA RNI". (zie foto)
Naar ik meen is het schip jaren later gebruikt als "prop" voor een of andere aktiefilm, catagorie "schiet U hem hier dood of moet ik hem voor U inpakken?", en in die film wordt het schip opgeblazen, exit MV "Sarah".
Er zijn weinig opnames van de "USA RNI" en de enigste, digitale opname, die ik in mijn bezit heb is van 27 Juni 1987 (USA tijd) 2030-2200 uur met Hank Hayes en Jim Nasium.
Grab 'm.... and enjoy it! ( )
Helaas weet ik niet wie de copyright van de foto heeft, dus al iemand dat weer dan kan ik dat erbij zetten.
Henk Kruize
https://pixeldrain.com/u/E6otmfsQ