Radio 1 gaat op zoek naar de Beste Belgische Strip
Het thema van de Boekenbeurs dit jaar is strips. Aanleiding voor het Vlaamse Radio 1 om vanaf vandaag op zoek te gaan naar de beste Belgische strip. Een jury van stripexperts stelde een longlist van 20 titels samen. Bovendien deelt het Radio 1-programma Braakland nog eens vijf ‘wildcards’ uit, aan vijf albums die het verdienen om op die shortlist te staan. Op donderdag 31 oktober is de shortlist compleet. 25 titels gaan voor de hoogste eer, maar de luisteraar krijgt het laatste woord.
Vanaf vandaag stript Braakland alsof het een lieve lust is. Speciaal voor deze verkiezing nam het programma 10 korte luisterspelen op. Met in de hoofdrollen Jommeke, Lucky Luke, kapitein Haddock, Ann Miller, Walter Baele en Filip Peeters.
De winnaar, het Beste Belgische Stripverhaal, wordt op 11 november bekendgemaakt tijdens een bijzondere live-uitzending vanop de Boekenbeurs in Antwerpen.
Op zoek naar de Beste Belgische Strip: vanaf 24 oktober in Braakland, van 19:00 tot 20:00 uur op Radio 1
Website: www.radio1.be
Aanbevolen antwoorden
Doe mee aan het gesprek
Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.