Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Samenwerking Traffic Radio en Coastline FM

(0 recensies)

Internetstation Traffic Radio en het Helderse radiostation Coastline FM gaan per 4 juni a.s. een samenwerking aan. Vanaf die datum zal de ochtendshow van Traffic Radio, met Rick van Velthuysen, elke werkdag te horen zijn op Coastline FM.


Coastline FM kreeg eind vorig jaar een FM frequentie toegewezen en start zaterdag 2 juni a.s. met haar uitzendingen via 96.0 FM. Door de samenwerking is de ochtendshow van Traffic Radio voortaan ook in de kop van Noord-Holland in de ether te beluisteren.


Elke filedag brengen Rick van Velthuysen en sidekick Rene Visschers van 07:00 tot 09:00 uur een live verslag van de ochtendspits op Traffic Radio in het programma Traffic Radio LIVE! Met de lekkerste muziek voor onderweg, de meest actuele verkeerssituatie, flitsers, OV-reisinfo, interviews en tips van medeweggebruikers.


Rick van Velthuysen: “Radio is voor mij al jaren positief epidemisch en ik werk daarom maar wat graag de verdere verspreiding van mijn ochtendshow in de hand. Nu dan weer lekker oldskool in de ether, in een groot gedeelte van Noord-Holland en zeker met de komst van de zomer zit ik maar wat graag langs de Coastline”.


Coastline FM was de afgelopen jaren al te beluisteren via internet en via een frequentie op Texel. Het station is met de huidige FM frequentie straks ook te horen langs de kust in de kop van Noord-Holland, van Texel tot Egmond aan Zee.


Jan de Boer van Coastline FM: “Met de komst van onze etherfrequentie 96.0 FM heeft de kop van Noord-Holland er een mooi muzikaal alternatief bij, dat voor een groot deel wordt gemaakt door mensen uit deze regio. Het programma van Rick van Velthuysen past uitstekend bij ons en we zijn dan ook blij met de samenwerking tussen Coastline FM en Traffic Radio”.

 

Foto:  Rick van Velthuysen (Traffic Radio)

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.