Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Programmering NPO Radio 5 in zomerse sferen

(0 recensies)

NPO Radio 5 verkeert vanaf deze week in zomerse sferen. De dj’s zorgen twee maanden lang voor het ultieme vakantiegevoel met vrolijke muziek en zonnige spelletjes. Afsluiting vormt traditiegetrouw het NPO Radio 5 Vakantieconcert op vrijdag 19 augustus. In de middagshow BertOp5 is zojuist bekendgemaakt dat de Vlaamse band Clouseau dit jaar het Vakantieconcert verzorgt.


DJ Bert Haandrikman gaat op zomertour en maakt daarbij radio vanaf bijzondere plekken in Nederland. Luisteraars kunnen in het programma van Henk van Steeg meespelen met de Zomerbingo. Presentator Bert Kranenbarg volgt een aantal ‘vakantieverslaggevers’: luisteraars vertellen wat ze meemaken tijdens hun verblijf in het buitenland.


Zomerestafette
Nieuw is dit jaar ook de Zomerestafette. Luisteraars delen hun muzikale herinneringen aan vakantieplaatsen. Doordat de laatste letter van een bestemming steeds de eerste letter van het volgende ‘reisdoel’ bepaalt, ontstaat een verrassende estafette door tal van landen. Bij de zomer hoort inmiddels ook het NPO Radio 5 Vakantiebandje. Elk uur zijn drie muziekfragmenten te horen en de vraag is steevast: wat zijn de titels van deze nummers? 


Clouseau
De Vlaamse band Clouseau (Daar Gaat Ze, Anne, Passie) verzorgt dit jaar het NPO Radio 5 Vakantieconcert, op vrijdag 19 augustus vanuit het Zuiderparktheater in Den Haag. Kaarten voor dit optreden zijn op verschillende manieren te winnen via NPO Radio 5, zie ook nporadio5.nl. Uiteraard is het concert ook live te volgen op NPO Radio 5.


‘Vol warmte’
“Radio wordt wel eens de vriend van de luisteraar genoemd en dat geldt zeker voor NPO Radio 5”, zegt zendermanager Peter de Vries. “Het station heeft de afgelopen jaren zijn aanhang flink zien groeien. Daar zijn we uiteraard trots op, met dank aan onze trouwe luisteraars én de mensen die de zender net ontdekken. Ondertussen gaat NPO Radio 5 gewoon door. Met een herkenbaar en vertrouwd geluid, vol warmte, gezelligheid en veel muziek uit sixties en seventies. De komende maanden met een zonnestraal extra.”

NPO Radio 5


NPO Radio 5 is dé zender met muziek uit de jaren 60, 70 en 80 en is te beluisteren via kabel, internet, digitale tv, satelliet en digitale radio (DAB+).

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.