Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

René Verkerk stapt na drie decennia Radio 10 over naar Radio Noordzee

(0 recensies)

René Verkerk, na meer dan dertig jaar verbonden aan Radio 10, maakt per 1 september de overstap naar Radio Noordzee, waar hij voortaan de middagshow zal verzorgen. Hij omschrijft de beslissing als weloverwogen en niet vanzelfsprekend, aangedreven door de wens een nieuw hoofdstuk te beginnen. Bij zijn nieuwe werkgever krijgt hij ruimte om zijn creativiteit verder te ontwikkelen en de voorkeur voor Nederlandstalige muziek sterker tot uiting te laten komen.

Voor de nieuwe middagshow op Radio Noordzee werkt hij samen met zijn vaste producer en sidekick Jonathan Mink, aangevuld door Cobus Bosscha van maandag tot en met donderdag. Het team staat klaar om luisteraars te bedienen met een mix van plezier en levendigheid, waarbij ook talrijke optredens van Nederlandse artiesten gepland staan.

Verkerk werkte sinds 1995 bij Radio 10. Hij presenteerde onder meer de ochtendshow en verschillende weekend- en avondprogramma’s.

Gisteren werd bekend gemaakt dat Radio Noordzee vanaf dezelfde datum, 1 september, via de FM-band in een groot deel van Zuid-Nederland te ontvangen zal zijn.

Afbeelding: René Verkerk (foto Radio 10)

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.