Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Qmusic-dj’s maken line-up Foute Party in Flanders Expo Gent bekend

(0 recensies)

Vandaag, vrijdag 25 mei, maakten Qmusic-dj’s Sam De Bruyn, Heidi Van Tielen, Wim Oosterlinck, Maarten Vancoillie en Dorothee Dauwe de line-up van de Foute Party bekend. Op vrijdag 29 juni 2018 staan Alvaro Soler, Christoff, Bart Kaëll, De Romeo’s, Kate Ryan, Captain Jack, Gebroeders Ko op het podium in Flanders Expo Gent. Daarnaast zullen er ook enkele special guests aanwezig zijn, die nog geheim zijn. Iedereen kan tickets bestellen voor het foutste feest van het jaar via Qmusic.be.


Van zingende kapiteins tot rasechte schlagerzangers: de Foute Party heeft het allemaal. Zo laat Alvaro Soler de vrouwenharten sneller slaan met zijn bekende zomerhits ‘El Mismo Sol’ en ‘Sofia’. Christoff, De Romeo’s en Bart Kaëll zorgen voor de toepasselijke foute schlagermuziek. Captain Jack laat iedereen meebrullen op de 90’s-Hit ‘Captain Jack’. Kate Ryan haalt haar kniezwengel nog eens boven en ook De Gebroeders Ko halen hun foutste outfits en nummers uit de kast.


Maarten en Dorothee presenteren De Foute 128
Ook dit jaar presenteren Maarten en Dorothee, net vóór de Foute Party op vrijdag 29 juni 2018, opnieuw de mafste hitlijst van Vlaanderen: de Foute 128. Vanaf vrijdag 1 juni kunnen luisteraars beginnen stemmen op hun favoriete foute nummers. Vorig jaar stond Get Ready! voor het eerst bovenaan de Foute 128 met hun nummer ‘Diep’.


De luisteraars kunnen nu al non-stop foute muziek beluisteren via het online radiostation ‘Foute Radio’ op Qmusic.be en via de Q-app. Qmusic lanceert ook de hashtag #ProudToBeFout, waarmee de zender luisteraars oproept om hun foutste outfit en dansmoves te delen via sociale media. 


De Foute Party, vrijdag 29 juni 2018 in Flanders Expo Gent. Tickets bestellen kan via Qmusic.be.

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.