Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

François Boulangé gastpresentator/gasthoofdredacteur 'Bert op 5' op NPO Radio 5

(0 recensies)

Vrijdag presenteert Bert Kranenbarg samen met François Boulangé het programma ‘Bert op 5’ op NPO Radio 5. François Boulangé is niet alleen gastpresentator, maar ook gasthoofdredacteur. Natuurlijk gaat het over zijn televisiecarrière die in de jaren 80 begon. Hij was de man achter TROS Triviant, Boggle en Lingo. Later groeide hij, als presentator met bretels, uit tot Mr. Lingo. Nog steeds is hij dagelijks bezig met het bedenken en maken van nieuwe televisieprogramma’s en werkt hij aan een documentaire over Dolf Brouwers.

 
François Boulangé drukt ook zijn stempel op de muziek in het programma, hij kiest een Nederlandse en een Franse plaat die extra aandacht verdienen. Daarnaast laat hij andere muziekvoorkeuren horen. En luisteraars kunnen rond 17.45 uur ‘Bellen met Bert en François’ met vragen, opmerkingen of herinneringen.


‘Bert op 5’ is er iedere werkdag op NPO Radio 5. Het programma maakt het nieuws persoonlijk, zoekt naar de grote passie, heeft een extra groot hart voor Nederlandse en Franse muziek en geeft luisteraars volop de gelegenheid om hun eigen verhaal te vertellen.


‘Bert op 5’ met Bert Kranenbarg en François Boulangé, vrijdag 21 september van 16:00 tot 18:00 uur op NPO Radio 5.


Foto: Bert Kranenbarg (KRO-NCRV)

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.