Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Pim van Galen en Mieke Havik op De Perstribune van MAX

(0 recensies)

Zondag 14 juli zijn parlementair journalist Pim van Galen en oud-wielrenster Mieke Havik te gast in het media- en sportprogramma De Perstribune van MAX. Tussen 12:00 en 14:00 uur op NPO Radio 1.


Pim van Galen, te gast in het eerste uur van De Perstribune, was de afgelopen dertig jaar actief op het Binnenhof als parlementair journalist van de NOS. Hij begon bij Den Haag Vandaag en werkt nu voor Nieuwsuur. Nu van Galen 60 jaar is geworden vindt hij het tijd voor iets anders; in september neemt hij afscheid van de politiek in Den Haag. 


Mieke Havik, te gast in het sportuur tussen 13:00 uur en 14:00 uur, won in 1984 de eerste etappe van de allereerste Tour de France voor vrouwen. Ze werd daarmee de eerste vrouwelijke geletruidrager ooit. Over de historische Tour Féminin van 1984 is nu een podcastserie gemaakt. 


In De Perstribune duikt mediakenner Ron Vergouwen in opvallende mediagebeurtenissen uit heden en verleden. Deze week onder meer aandacht voor politieke fictie. In hoeverre zijn politieke dramaseries als Borgen, West Wing en De Fractie geloofwaardig en het terugkijken waard?


De Perstribune wordt zondag gepresenteerd door Carrie ten Napel en Margreet Reijntjes.


De Perstribune, zondag 14 juli 2019 van 12:00 tot 14:00 uur bij MAX op NPO Radio 1.

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.