Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Davina Michelle treedt vier keer op in leeg Ahoy, te volgen via 538

(0 recensies)

Radio 538 en Davina Michelle willen alle Nederlanders extra energie geven en een hart onder de riem steken tijdens de coronacrisis. Onder de noemer ’17 miljoen mensen’ geeft Davina Michelle vier akoestische optredens in een leeg Ahoy in Rotterdam. Ze wordt bijgestaan door Snelle, DI-RECT Rolf Sanchez, Maan, Emma Heesters, Wulf, Alain Clark en Glen Faria. Het publiek zit niet op de tribune, maar thuis. Vanaf aanstaande vrijdag is '17 miljoen mensen' vier vrijdagen te volgen via TV 538, Radio 538, KIJK.nl en JUKE. Uiteraard worden de regels van het RIVM omtrent het coronavirus hierbij gehandhaafd.
 
Davina Michelle: "Nadat onze shows in de AFAS gecanceld werden, zijn we meteen gaan denken hoe we uit deze situatie toch een klein sprankje positiviteit kunnen halen. We hebben gezocht naar een manier om met andere artiesten zo veilig en verantwoord mogelijk muziek te maken voor een zo groot mogelijk publiek. Want als jullie niet naar ons kunnen komen, komen wij wel naar jullie! Nu, slechts een paar dagen later, staan we met een aantal van de grootste artiesten van Nederland in een leeg Ahoy om het land een hart onder de riem te steken."

 
Davina Michelle geeft samen met twee gastartiesten een miniconcert zonder publiek. Nederlandse artiesten Snelle, DI-RECT, Rolf Sanchez, Maan, Emma Heesters, Wulf, Alain Clark en Glen Faria werken mee aan deze unieke, akoestische optredens in een leeg Ahoy. Iedere aflevering van ’17 miljoen mensen’ eindigt met een nieuwe versie van ’15 miljoen mensen’ die speciaal voor dit project is geschreven en door Davina en de gastartiesten samen wordt gezongen.
 
Vanaf aanstaande vrijdag 20 maart is er aandacht in het programma 'Weekend Wietze' voor de concert-serie '17 miljoen mensen'. Om 21:00 uur is het concert te zien op TV 538 met extra backstagebeelden en quotes van de artiesten. Deze variant is daarna ook te zien op het 538 YouTube kanaal, KIJK.nl en JUKE.
 
TV 538 is via alle aanbieders van kabeltelevisie te zien op kanaal 538 en via NLZIET. 


Afbeelding: Davina Michelle - 17 miljoen mensen (foto Radio 538)
 

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.