Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Q-dj’s krijgen een strikt verbod op het woord ‘misschien’ tijdens ‘Het Verboden Woord’

(0 recensies)

Gaat Qmusic ‘misschien’ bankroet? Vanaf woensdag 17 januari gaat de actie ‘Het Verboden Woord’ opnieuw van start. De Q-dj’s mogen vanaf 8u00 Het Verboden Woord ‘misschien’ niet meer uitspreken. Doen ze dat toch, dan is dat goed nieuws voor de luisteraar. Die kan dan in de Q-app laten weten dat Het Verboden Woord gebruikt werd en wint zo ‘misschien’ wel 500 euro om te shoppen. Het Verboden Woord geldt dag en nacht en wordt exact een week later, op woensdag 24 januari, om 08:00 uur opgeheven.
  
Q-dj's Maarten & Dorothee: “Vorige keer hebben we echt onderschat hoe moeilijk het is om ‘Het Verboden Woord’ te mijden. En met het woord ‘misschien’ hebben we ook deze geen makkelijke opdracht gekregen. ‘t Is volgens ons één van de weinige weken van het jaar waarin de Q-dj’s niet zo graag radio maken. En da’s echt héél uitzonderlijk. Gelukkig is het ook maar een spelletje en gaan we vooral luisteraars blij maken met een mooi budget om te gaan shoppen. Voor zover dat kan hebben wij ons voorbereid en alternatieven voor het woord ‘misschien’ opgezocht. Maar toch heel benieuwd hoeveel het onze baas zal kosten…" 


Q-dj Vincent Fierens: “Ik ben benieuwd wie van de collega’s het vaakst ‘misschien’ zal zeggen. Ik verwacht me opnieuw aan een stevige competitie onder de Q-dj’s. Ik denk dat Matthias Vandenbulcke woensdag best met verlof vertrekt, anders wacht Qmusic misschien het faillissement.” 
 

Tijdens de vorige en eerste editie van ‘Het Verboden Woord’ kregen de Q-dj’s een verbod op het woord ‘eigenlijk’ opgelegd. Met maar liefst 71 ‘eigenlijks’ bleek de opdracht toen heel wat moeilijker dan verwacht. Ochtendstem Dorothee Dauwe liet de eerste ‘eigenlijk’ toen al een dikke 10 minuten na de start van de actie vallen. De toon werd meteen gezet, want het ‘verboden woord’ viel nog 8 keer tijdens die bewuste ochtendshow. In totaal werden ochtendstemmen Maarten en Dorothee 19 keer betrapt. Maar ook Q-dj’s Matthias Vandenbulcke (14x), Vincent Fierens (9x) en Tom De Cock (9x) deden een flinke duit in het zakje van hun luisteraars.


Afbeelding: Dorothee (foto Qmusic)

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.