Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Radio London centraal in nieuwe serie bij Offshore and More

(0 recensies)

Het programma Offshore and More start op donderdag 26 februari met een zesdelige serie over Radio London. De reeks is te beluisteren op 192 Radio tussen 20:00 en 22:00 uur. In de weken daarna worden de overige delen aansluitend uitgezonden.

In het eerste deel staat het jaar 1965 centraal. Samensteller en presentator Frank van Heerde behandelt de ontwikkelingen rond het zeezenderstation en plaatst de gebeurtenissen in chronologisch perspectief. Daarbij draait hij kenmerkende nummers die in die periode op Radio London te horen waren, eveneens in tijdsvolgorde, zodat een muzikaal beeld ontstaat van het betreffende jaar.

De serie biedt ruimte voor achtergrondinformatie over het ontstaan, de programmering en de impact van Radio London. Naast muziek komt ook het reilen en zeilen van het station aan bod, waarbij wordt stilgestaan bij de rol die het speelde binnen het offshore-radiolandschap van de 60s.

De productie, samenstelling en presentatie van de reeks zijn in handen van Frank van Heerde. De technische ondersteuning wordt verzorgd door Frank van Agtmaal.

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.