Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Totaalopbrengst Evers Staat Op Run € 129.560,80

(0 recensies)

538.png.7eed73dc3af54bcecd3af96284d158a3.pngSamen met luisteraars en vrienden van de show liepen 538-dj Edwin Evers en zijn team vandaag 5.38 kilometer voor het goede doel. Alle deelnemers doneerden € 15,- voor een startbewijs voor de fun run en konden zich laten sponsoren. In totaal is er door de renners, 538-luisteraars en bedrijven € 129.560,80 opgehaald. De volledige opbrengst van de Evers Staat Op Run gaat naar het Ronald McDonald Huis in Groningen.


Onder anderen Beau van Erven Dorens, Olcay Gulsen, Gerard Joling, Jeroen van der Boom, Jan Joost van Gangelen, Menno de Boer, Airen Mylene, Bridget Maasland, Merel Westrik, Humberto Tan, Kim Kötter, Dennis van der Geest en Michael Boogerd deden mee aan de recreatieve sponsorloop.


538-dj Edwin Evers: "Ik ben ongelofelijk trots op alle deelnemers en onze collega's voor en achter de schermen die de Evers Staat Op Run mogelijk gemaakt hebben. Het bedrag van € 129.560,80 dat we samen opgehaald hebben voor het Ronald McDonald Kinderfonds is meer dan ik had durven dromen."


'Heel bijzonder wat alle renners en luisteraars vandaag bij elkaar hebben gebracht¨, zegt Jolanda Kamphuis, manager van Ronald McDonald Huis Groningen. ¨Met deze opbrengst kunnen we snel starten met de bouw van vier extra gastenkamers, zodat nog meer ouders dicht bij hun zieke kind kunnen zijn. We zijn iedereen enorm dankbaar. Ik nodig het team van Evers Staat Op graag uit om de nieuwe kamers te komen bekijken in het voorjaar.¨


Ronald McDonald Huis Groningen
In het Ronald McDonald Huis Groningen logeren ouders en broertjes en zusjes van kinderen die zijn opgenomen in het Universitair Medisch Centrum Groningen. Hierdoor zijn ouders altijd dicht bij hun zieke kind. Het Ronald McDonald Huis Groningen krijgt geen subsidie en is afhankelijk van donateurs, sponsors en vrijwilligers.

 

59b3e4502387c_EversStaatOpRun1-2017.jpg.b467d57ac1b96944b1a2825f15677565.jpg59b3e44fe4a48_EversStaatOpRun2-2017.jpg.bc4456e7923ebff5704d7b63d3ef1b6d.jpg

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.