Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Meer functies in nieuwe radio-apps NPO

(0 recensies)

Luisteraars van de radio-apps van de NPO kunnen vanaf vandaag gebruik maken van een aantal nieuwe functies. De applicaties voor smartphones en tablets zijn volledig vernieuwd en bieden meer interactie met de radiozenders van de publieke omroep.


Via de vernieuwde chatfunctie App’je kunnen luisteraars nu persoonlijke gesprekken voeren met dj’s en programmamakers. Muziek die gedraaid wordt op bijvoorbeeld NPO Radio 2, NPO 3FM of NPO FunX is eenvoudig toe te voegen aan individuele Spotify-lijsten (meteen beschikbaar voor Android; iOS vanaf volgende week).


De radiostreams zijn voorzien van een handige scrollbalk. Gemakkelijk voor wie het begin van een programma heeft gemist of snel een fragment nog eens wil horen.
 

De podcasts van de verschillende zenders, bijvoorbeeld die van NPO Radio 1, hebben een prominente plek. Luisteraars abonneren zich met een druk op de knop op hun favoriete podcasts, die in de apps ook te downloaden zijn en offline kunnen worden beluisterd.
 

Jurre Bosman, directeur audio NPO: “We zien een toename in het luisteren via smartphones en tablets, want ons publiek wil overal zijn favoriete radiozenders kunnen ontvangen. Onze luisteraars vinden gebruiksgemak en persoonlijk contact met de radiomakers belangrijk en met deze nieuwe apps zetten we daarin een volgende stap.”
 

De (video)livestreams zijn via Chromecast en Airplay ook op andere apparaten af te spelen.
 

Gebruikers van de huidige apps van NPO Radio 1, NPO Radio 2, NPO 3FM, NPO Radio 4, NPO Radio 5, NPO FunX, NPO SterrenNL en NPO Radio 2 Soul & Jazz krijgen via een update beschikking over de nieuwe versies.
 

De nieuwe apps worden in de loop van vandaag beschikbaar gesteld via de App Store of Google Play Store.

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.