Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Mark Labrand nieuwe stationvoice Sky Radio

(0 recensies)

Sky Radio verwelkomt Mark Labrand als nieuwe stationvoice. De radio-dj en muziekdeskundige van Shownieuws gaat Kas van Iersel vervangen. Labrand is vanaf de kerstperiode te horen als nieuwe stem van Sky Radio. Hij combineert zijn inspreekwerk voor het non-stop muziekstation met zijn werkzaamheden voor Shownieuws en Radio 538, waar hij iedere werkdag om 10.00 uur te horen is.
 

Mark Labrand: “Ik vind het een eer om de nieuwe stem te worden van Sky Radio. Niet alleen om hiermee onderdeel te mogen zijn van zo’n begrip in het radiolandschap, maar ook omdat ik hiermee Kas van Iersel mag opvolgen. Ik kan niet wachten om te beginnen!”
 

Uunco Cerfontaine, Radio Director Sky Radio: “Ik ben heel blij dat Mark Labrand de nieuwe stationvoice gaat worden van Sky. Mark is een vakman met een bijzonder prettige stem die het feelgood gevoel van Sky Radio perfect zal neerzetten.”


Afbeelding: Mark Labrand (foto Sky Radio)

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.