Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Sky Radio viert eerste tropische dag met herhaling van de Summer Top 101

(0 recensies)

Op donderdag 12 juni verandert Sky Radio voor één dag in ‘Your Summer Station’ ter gelegenheid van de eerste officiële tropische dag van 2025. De commerciële zender speelt tussen 09:00 en 18:00 uur non-stop zomerhits, afgestemd op het warme weer en de zomerse stemming in het land.

De programmering bestaat uit de meest recente editie van de Summer Top 101, een lijst die gevuld is met een mix van bekende klassiekers en actuele zomernummers. De selectie biedt een breed scala aan feel good-muziek, waaronder nummers van artiesten als Justin Timberlake, Dua Lipa, Wham! en Enrique Iglesias. Sky Radio positioneert de lijst als de ultieme soundtrack voor zomerse momenten thuis, onderweg of op de werkvloer.

De themadag vormt ook een opmaat naar een nieuwe editie van de Sky Summer Top 101, die over drie weken gepland staat. Luisteraars krijgen nu alvast een voorproefje en kunnen zich binnenkort via de gebruikelijke kanalen uitspreken over hun favoriete zomertracks.

Sky Radio richt zich met de speciale uitzending op luisteraars die behoefte hebben aan lichte, toegankelijke muziek passend bij het warme weer. De muziekkeuze is bewust samengesteld om gedurende de dag een zomerse sfeer te creëren, zonder onderbrekingen of gesproken programmaonderdelen.

Afbeelding: Sky Radio Your Summer Top 101 (foto Sky Radio)

5 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Ben

Leden

Geplaatst

Toen Sky Radio pas was begonnen hoorde ik daar vaak een prachtig nummer voorbijkomen, dat mij nog steeds doet denken aan zomer en warme temperaturen. Ik kende het nummer niet en na wat gezoek kwam ik erachter welk plaatje het was:

Wie weet staan de Warm Sounds ook vandaag in de playlist.

Will Stevens

Leden

Geplaatst

Ja, leuk plaatje. Ik ben alleen bang dat ze by Sky tegenwoordig niet veel verder teruggaan dan de jaren tachtig, zoals de meeste grote commerciële stations.

Martin1968

Leden

Geplaatst

5 uur geleden zei Ben:

Toen Sky Radio pas was begonnen hoorde ik daar vaak een prachtig nummer voorbijkomen, dat mij nog steeds doet denken aan zomer en warme temperaturen. Ik kende het nummer niet en na wat gezoek kwam ik erachter welk plaatje het was:

Wie weet staan de Warm Sounds ook vandaag in de playlist.

Geweldig zomerliedje! Was het niet opgevist door Radio Tour de France? Toen Sky begon, met cd-muziek op videobanden, was het op cd verkrijgbaar. Stond op een serie die de jaren 65 t/m 1990 belichtte.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.