Zendmasten worden opgeblazen......of toch niet ?
Featured Replies
Gearchiveerd
Deze discussie is nu gearchiveerd. Reageren is niet meer mogelijk.
Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.
Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.
Deze discussie is nu gearchiveerd. Reageren is niet meer mogelijk.
Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.
1008 is nu "vrij".......
Dus vandaag maar even snel een experiment met een transistor en 1 MHz xtal gemaakt. Audio d'r in en in het hele huis ontvangst..........van onze stream op de ouderwetse MG
Op de tweede foto heb ik een ouderwetse 402 spoel gebruikt, gaat ook prima.
bewerkt door Juul
Piraat... 😉
Eindelijk maar nu wel 😁
Maar denk dat het niet buiten de bloempotten komt, dus niet druk om maken.
Theo
Inderdaad Theo. MicroWatt's. Net als de zender in mijn Garmin Routeplanner.
En dat spoeltje in de eerste foto komt nog uit een Veronica mixer toonregeling. Reserve. Zo'n 2,5 mH.
En gewoon een Colpitts osc.
bewerkt door Juul
Dank Juul en Ruud!
Vraagje: heeft iemand toevallig nog een foto van het zendpark 'by night'? Ik heb dit zelf nooit gezien, maar het schijnt dat de masten van verre zichtbaar twaren door de verlichting (rode lampen).
Bedankt voor alle info. Leuk om dit zo mee te lezen,
Grts Eric
Voor diegene die wil, de 1008 is voor LPAM beschikbaar gekomen.
Aanvragen staat nu open.
Sla U slag.
Theo
Liever niet hier in de buurt.............hi
Zinloos, wat een flauwekul, loopt op 10 mei af.
Tenzij er, zoals gevraagd, verlangd wordt.
Als je dan de rechten bekijkt van 1008 kHz die gepubliceerd zijn door AT-EZ schieten tranen te kort ...................... (Maar waar blijft de 1116 kHz???? Of was het gebruik hiervan toch niet helemaal zo legaal als men deed voor komen??)
En Juul, dat kristal van 1000 kHz naar 999 kHz brengen is niet zo'n punt. En mocht je je bezwaard voelen, menig meetzender heeft meer vermogen.
Rob V.
Zolang Radio Bloemendaal de vergunning voor de 1116 kHz niet inlevert bij Agentschap Telecom, zal deze frequentie in ieder geval niet in gebruik kunnen worden genomen voor LPAM. Die vergunning heeft nog een looptijd tot en met 31 augustus 2021.
Piet.
Dan is er toch ergens iets mis, want er is uitzendplicht, of weer niet voor RB?
Zo niet, dan had ik dat wel weten als verweer tegen mijn intrekkingen. .... (willekeur)
Hoop dat Bloemendaal er in slaagt een nieuwe locatie te vinden en terugkomt op het besluit. Vanmorgen in de auto (ca. 0600 LT), wouwww, 1010 kHz was goed verstaanbaar te ontvangen. Leuke 'catch', en een vrij steady signaal. De 4 masten die ze in gebruik hebben en 'slechts' 50 kW doen het goed.
Grts Eric
PS Ruud, het is de toon die de muziek maakt.
bewerkt door Eric
Ik ga eind deze maand eerst maar eens luisteren wat AT verder nog te melden heeft.
On topic, kijk eens naar de rechten van Nederland betreffende de 1008 kHz
Je verwacht dat waar je ook in Nederland zit, je antenne mag plaatsen, niet dus!!!!!
Rob V.
ja dat vond ik ook al erg vreemd.
Theo
Ok, sorry voor de off topic melding. Nu (0900LT) CFRB met een stabiel signaal op 1010 kHz. Positive ID. Antenne's zijn een array en gericht op de stad Toronto, maar dat is dus ook gunstig voor Europa.