Geplaatst 12 april 20214 jr. Volgens mij kennen we deze jingle allemaal en hier in de uitvoering van WLS 890 Chicago. Maar, uit welk pakket komt dit? Bij PAMS kan ik niets vinden en vermoed de Anita Kerr Singers te horen. Op de slechte kopie die ik hier heb liggen staan verschillende cuts van deze jingle. Wie kan mij verder helpen? https://pixeldra.in/u/kX7pEUE6
Geplaatst 12 april 20214 jr. Harm, Kijk en luister eens hier https://www.wlshistory.com/new/jingles.htm Het lijkt mij uit het pakket 1970-71: A unique unnamed custom package referred to as "WLS Custom 71." te komen. Groet Nico.
Geplaatst 12 april 20214 jr. 8 uur geleden zei nchuijg: Harm, Kijk en luister eens hier https://www.wlshistory.com/new/jingles.htm Het lijkt mij uit het pakket 1970-71: A unique unnamed custom package referred to as "WLS Custom 71." te komen. Groet Nico. Klopt het is demo cut #33 uit PAMS - WLS Custom 1971. In Europa is de jingle (geknipt zonder WLS) ook bekend van de rode LP met 250 Super DJ jingles van Jumbo records 12 april 20214 jr. bewerkt door pvanklei
Geplaatst 16 april 20214 jr. Bedankt voor deze informatie, nooit geweten dat het daar vandaan kwam, tot nu. BTW, hier is de volledige demo van het pakket, zojuist gevonden op SoundCloud: 16 april 20214 jr. bewerkt door Oever532 Jingle Demo gevonden
Geplaatst 17 april 20214 jr. Dit pakket (vooral de laatste cuts) lijkt wel een vroege voorloper van The Modulators (Radio Paradijs).
Geplaatst 17 april 20214 jr. 20 minuten geleden zei Rene Verstraten: Dit pakket (vooral de laatste cuts) lijkt wel een vroege voorloper van The Modulators (Radio Paradijs). Misschien was dat wel de reden dat PAMS hierna failliet ging? 😉 17 april 20214 jr. bewerkt door Martin1968
Geplaatst 17 april 20214 jr. 5 uur geleden zei Martin1968: Misschien was dat wel de reden dat PAMS hierna failliet ging? 😉 Die fout wordt wel vaker gemaakt, maar dat is niet juist. Eind jaren '70 kreeg PAMS te maken met financiële problemen, waardoor het bedrijf uiteindelijk gedwongen werd de activiteiten te stoppen. PAMS stopte, maar werd nooit failliet verklaard. In 1990 werd het bedrijf door Jonathan Wolfert, President van JAM Creative Productions gekocht en zij maken sinds een aantal jaren resings van de originele jingles.
Geplaatst 17 april 20214 jr. 36 minuten geleden zei pvanklei: Die fout wordt wel vaker gemaakt, maar dat is niet juist. Eind jaren '70 kreeg PAMS te maken met financiële problemen, waardoor het bedrijf uiteindelijk gedwongen werd de activiteiten te stoppen. PAMS stopte, maar werd nooit failliet verklaard. In 1990 werd het bedrijf door Jonathan Wolfert, President van JAM Creative Productions gekocht en zij maken sinds een aantal jaren resings van de originele jingles. Dus Ken R. heeft nooit de failliete boedel gekocht, zoals velen steeds begrepen hebben?
Geplaatst 17 april 20214 jr. Populair bericht 3 uur geleden zei Martin1968: Dus Ken R. heeft nooit de failliete boedel gekocht, zoals velen steeds begrepen hebben? KenR kocht in de jaren '80 ongeveer 3500 mono en stereo tapes met jingles. Al deze banden waren een paar jaar eerder, nadat PAMS in 1978 was gestopt, in beslag genomen door de I.R.S. KenR heeft in de jaren daarna het grootste deel van de tapes gedigitaliseerd en begon vanuit zijn eigen bedrijf Ken R. Incorperated in Toledo, Ohio re-sings van PAMS jingles te produceren en ook jinglepakketten van verschillende radiostations uit de originele PAMS-periode op DAT en CD uit te brengen. Ben Freedman verkocht de re-sings van de orignele pakketten, maar produceerde zelf soms ook re-sings. Een goed voorbeeld daarvan zijn de PAMS re-sings voor de Veronica Omroep Organisatie in 1994 die Ad Bouman bij Ben Freedman bestelde. Ken R dacht door de tapes ook eigenaar van PAMS te zijn, maar dat was dus niet zo. Eigenlijk was hij alleen de eigenaar van de dragers (de fysieke tapes). In 1990 werd het oorspronkelijke PAMS-bedrijf, inclusief al zijn auteursrechten, gekocht door JAM Creative Productions. Na uitgebreid juridisch onderzoek werd vastgesteld dat de geldige auteursrechten voor de PAMS-jingles nog steeds in handen waren van het oorspronkelijke PAMS-bedrijf. Maar gedurende de jaren dat het bedrijf inactief was, boden verschillende andere partijen zoals Ken R, Ben Freedman re-sings aan van die klassieke PAMS-jingles onder de naam PAMS. De verschillende tegenstrijdige claims werden opgelost in een juridische schikking die in februari 1997 werd bereikt. Als gevolg hiervan is JAM / PAMS nu de enige geautoriseerde eigenaar en bron voor de productie van nieuwe PAMS-jingles en zijn ook alle masters in het bezit van JAM Creative Productions. 17 april 20214 jr. bewerkt door pvanklei
Geplaatst 17 april 20214 jr. Ik heb ergens in de jaren '90 een paar Datjes gekocht van een Amerikaan, die PAMS jingles verkocht. Toen ik een tijdje daarna nog wat bij hem wilde bestellen vertelde hij me dat hij al z'n banden met jingles had moeten inleveren omdat er en rechtszaak geweest was en hij de jingles niet meer mocht verkopen. Ik kan me niet meer herinneren wie dat was, mogelijk een ex-PAMS medewerker. Van Ben Freedman heb ik ooit een set CDs "in bruikleen" gekocht. Nadat ik 'm had ge-emaild dat ik interesse had in jingles CDs, hebben we telefonisch contact gehad, waarna hij me de CDs "in bruikleen" toestuurde. Inmiddels is hij overleden, de CDs staan hier nog steeds (mogelijk niet meer leesbaar).
Geplaatst 17 april 20214 jr. Auteur 2 uur geleden zei Ben: Ik heb ergens in de jaren '90 een paar Datjes gekocht van een Amerikaan, die PAMS jingles verkocht. Toen ik een tijdje daarna nog wat bij hem wilde bestellen vertelde hij me dat hij al z'n banden met jingles had moeten inleveren omdat er en rechtszaak geweest was en hij de jingles niet meer mocht verkopen. Ik kan me niet meer herinneren wie dat was, mogelijk een ex-PAMS medewerker. Van Ben Freedman heb ik ooit een set CDs "in bruikleen" gekocht. Nadat ik 'm had ge-emaild dat ik interesse had in jingles CDs, hebben we telefonisch contact gehad, waarna hij me de CDs "in bruikleen" toestuurde. Inmiddels is hij overleden, de CDs staan hier nog steeds (mogelijk niet meer leesbaar). Nou, daar zou ik dan toch eens serieus naar kijken...
Doe mee aan het gesprek
Je kunt nu een bericht plaatsen en later registreren. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.