"Oooh, hartstikke leuk, maar ik wil me nergens mee be..." 😅
Ik heb zo'n 105 terabyte aan opnames (tv, beetje radio) waarvan de filename begint met de datum. Bij mij ís er dus uniformiteit. Als ik opnames van eenzelfde omroep bij elkaar wil zetten in een map, dan zet ik die bij elkaar door het tweede kopje in de gaten te houden (dat kan bij mij, overzichtelijk en wel, door de spaties), maar vooropstaand blijft meestal voor mij de datum, dus dat die voorop staat is voor mij meer dan prima.
Ik ga dus zelf niet, als ik iets plaats, dit in een totaal andere en specifieke fileconventie doen die ik zelf, sorry, ook nog eens bakken lelijker vind (geen spaties, onoverzichtelijk en zó 2004), maar die dus gewoon volledig ingaat tegen míjn eigen fileconventie. "Even wat werk om te re-namen. Met veel files wel wat werk, maar daar zijn handige tooltjes voor", dus dan kun je dat zelf doen, lijkt me.
Edit: overigens kun je ook al uitgebreid discussiëren of het nou 'omroep, dan zender' of 'zender, dan omroep' is. Je kan ook bijvoorbeeld mensen tegenkomen die het op programmamaker sorteren. Of op zender. Of op... datum, hi. Je kan net zo lang blijven soebatten hierover, tot het punt dat we doorschieten en programmatitels weggezet kunnen worden als 'Curry &, Inkel, van'.