Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Coen en Sander verzamelen de mooiste namen van Nederland

(0 recensies)

538.png.4c6e130c1bda40c01edffe470643b611.png538-dj’s Coen en Sander gaan weer op zoek naar de grappigste, meest originele en leukste namen van Nederland. Vanaf vandaag kan iedereen mensen met opvallende namen aandragen voor de leukste competitie van het jaar: de Faamnaam. Vorig jaar ging Kenny Boeijen er met de titel Faamnaam 2016 vandoor en liet daarmee opvallende namen als Loek Out, Ton van Hout en Maria Juana achter zich.


Coen Swijnenberg: "Ik kijk weer enorm uit naar alle inzendingen die we binnen gaan krijgen, maar daarvoor zijn we wel afhankelijk van de luisteraars! Dus ben of ken jij een Faamnaam, geef het door! Dan doen wij de rest!"


Sander Lantinga: "Voor mij is het één van de hoogtepunten van het jaar! Ik blijf me verbazen over hoe het toch kan dat ouders er bij komen om hun kinderen “Till Bal, Fokje Modder of Louwe Pruim” te noemen."


Vanaf maandag 16 oktober kan er gestemd worden op de longlist en op maandag 23 oktober wordt de winnaar gekozen tijdens de Coen en Sander Show op Radio 538. Op de Faamnaam-site staan alle eerdere winnaars en feitjes over de Faamnaamcompetitie onder elkaar.

 

1 Opmerking

Aanbevolen antwoorden

Geplaatst

Sander Lantinga: "Voor mij is het één van de hoogtepunten van het jaar! Ik blijf me verbazen..."

 

Hoogtepunten, echt?

Ik blijf me verbazen over zoveel onbenulligheid.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.