Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Goede Vrijdag is Foute Vrijdag bij Qmusic

(0 recensies)

Ook dit jaar doopt Qmusic Goede Vrijdag om tot Foute Vrijdag met de hele dag de beste foute hits. Luisteraars kiezen steeds live in de Qmusic-app wat het volgende nummer wordt. Kortom: feest op de radio! Ook maken luisteraars de hele dag kans op kaarten voor de Foute Party, die na twee jaar afwezigheid weer terug is in de Brabanthallen, op vrijdag 24 en zaterdag 25 juni. 


Lekker stuiteren op de muziek van Snollebollekes en Paul Elstak, dansen op de Vengaboys of meeblèren met 'My Heart Will Go On' van Céline Dion. Het mag allemaal op Foute Vrijdag. De glitterpakjes, aussies en confettikanonnen kunnen weer uit de kast gehaald worden.


Van 06:00 uur 's ochtends tot 24:00 uur 's avonds is het fout dat de klok slaat. Uiteraard met uitzondering van de wekelijkse Top 40, tussen 14:00 en 18:00 uur. 


Foute Party
Na twee jaar gedwongen afwezigheid verwelkomen de dj's van Qmusic op 24 en 25 juni weer 40.000 bezoekers bij de Foute Party. De feestvierders worden daar toegezonden door onder anderen Atomic Kitten, Mart Hoogkamer en de Gebroeders Ko.

0 Opmerkingen

Aanbevolen antwoorden

Er zijn geen opmerkingen.

Doe mee aan het gesprek

Je plaatst een bericht als gast. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Een opmerking toevoegen...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.