Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

jingle nachtklup veronica

Featured Replies

Geplaatst

Mike Simpson – Takes Two To Tango. Dit nummer komt van een lp uit 1961 getiteld ‘Discussion in percussion’ die uitkwam op het Mercury label. Het werd op Radio Veronica in 1971 gebruikt als instrumentaal deel van een jingle ten bate van het programma Nachtklup met Gerard de Vries. Het was de jingle waarin onder meer de kreet van Johan Kaart (zie aldaar) ‘Vroeg in de morgen zal het wezen’ werd gebruikt.

 

Mike Simpson - Takes Two To Tango. This song is from an album from 1961 titled 'Discussion in percussion' which was released on the Mercury label. It was used on Radio Veronica in 1971 as an instrumental part of a jingle for the benefit of the programme Nachtklup with Gerard de Vries. It was the jingle in which, among other things, the cry of Johan Kaart (see there) 'Vroeg in de morgen zal het wezen' was used.

https://filesender.surf.nl/?s=download&token=6020c823-fadd-4987-ab46-d0757b49d9e4

 

 

Geplaatst
  • Auteur
3 uur geleden zei Jaap De Vries:

Mooi nummer gelijk de hele elpee maar aan gezet hier .. Hans 

 

 

Bofkont nergens te vinden

 

Geplaatst
17 minuten geleden zei hans knot:

 

 

Bofkont nergens te vinden

 

Het album staat in z'n geheel op Spotify, Hans. Met als datum 2000. Mogelijk is het toen op CD uitgekomen.

Geplaatst
  • Auteur
1 uur geleden zei Ben:

Het album staat in z'n geheel op Spotify, Hans. Met als datum 2000. Mogelijk is het toen op CD uitgekomen.

 

 

 

Helaas ben ik geen spotify gebruiker

 

Geplaatst
5 uur geleden zei hans knot:

 

 

 

Helaas ben ik geen spotify gebruiker

 

 

 

Jij en ik Hans zijn nog gewoon van de pickup.....................hi

Geplaatst
  • Auteur
3 minuten geleden zei Juul:

 

 

Jij en ik Hans zijn nog gewoon van de pickup.....................hi

 

 

en van de cdspeler ook Juul. Ik wil het document, want zo zie ik de lp's en cd's, in  de handen hebben  en alle informatie geleverd, tot mij nemen.

 

Geplaatst
Op 2-5-2020 om 19:53 zei hans knot:

en van de cdspeler ook Juul. Ik wil het document, want zo zie ik de lp's en cd's, in  de handen hebben  en alle informatie geleverd, tot mij nemen.

 

 

Spotify is een muziekbibliotheek met miljoenen tracks die je op elk gewenst moment kunt afspelen. Het is ondenkbaar voor welke particulier dan ook om dat allemaal op grammofoonplaat of cd te hebben.

 

Je moet het dan ook niet zien als een vervanging van je platencollectie, maar als een aanvulling daarop.

Geplaatst
  • Auteur

dank Wil maar ik verzamel sinds 1964 en heb best heel veel, dus als ik het tastbaar kan  krijgen, kopen en meer doe ik daar mijn uiterste best voor in samenwerking met gelijkgestemde verzamelaars.

 

Geplaatst
Op 2-5-2020 om 12:24 zei hans knot:

 

 

Bofkont nergens te vinden

 

Bofkont .... Op soulseek zoek ik bijna alles wat ik zelf ooit had of hier tegen kom Hans en vaak staat het er ook .Soms een paar dagen geduld hebben voor het er is te downloaden.

 

Geplaatst
Op 2-5-2020 om 11:16 zei Juul:

Meer over Gerard en Nachtklup.  Het was geen lang leven beschoren...(raar woord als je het zo ziet staan)

 

 

http://www.norderney192.nl/historie_1971_4.html

 

 

 

Lomp uitgevoerde actie van Out. Wist ik eigenlijk niet.

 

Volgens mij heette het eerste vaste programma van Bart van Leeuwen in 1973 ook Nachtklup.

 

Edwin

bewerkt door rauhfaser

Geplaatst

En Wil Luikinga deed het ook.

De samenwerking met Tineke was voor Gerard een echte ramp. Gerard had z'n zaken altijd heel precies voor elkaar en Tineke was een heel echte slorddervos.  En dat ging "schuren".

En uiteindelijk koos Out voor Tineke en niet voor Gerard.

Maar na de bomaanslag werd voor Gerard ook alles anders vandaar dat dat ook meespeelde in z'n vertrek.

Gearchiveerd

Deze discussie is nu gearchiveerd. Reageren is niet meer mogelijk.

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.