Laatste berichten
Toont discussies, albums in en blogartikelen geplaatst in de afgelopen 365 dagen.
Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt
Afgelopen uur
-
Het Zwarte Gat
Ha @Camal Ik heb even uitgezocht op de site van De Schatkamer bertreft de uitzendingen van Het Zwarte Gat. Dat ze niet te beluisteren zijn lees ik hierover het volgende: Deze audio beluisteren?Je kunt dit programma niet beluisteren omdat het materiaal niet (digitaal) beschikbaar is of omdat de rechthebbenden hier geen toestemming voor hebben gegeven. Wel raar er waren eerder uitzendingen van Het Zwarte Gat en de diverse Paravisie Manifestaties die je tegen betaling kon downloaden. Wat de Paravisie Manifestaties betreft was ik op tijd erbij. Jammer eigenlijk wel, maar wie weet komt er verandering in. We moeten het er even mee doen. Om er een podcast versie van te maken lijkt mij juridsch gezien dan niet mogelijk of zal nooit gebeuren.
Vandaag
-
Hilversum 3 TROS 3 Oktober 1974 Eerste Top 40 met Ferry Maat
Ik heb hier navraag over gedaan bij een betrokkene uit die periode en het heeft niks te maken met dat Hugo het niet wilde. Er zijn in die tijd wel gesprekken geweest tussen Hugo van Gelderen, Rob Out en Lex Harding en is er besloten dat een TROS medewerker het programma ging presenteren. Dat werd Ferry Maat. En dat Tom hem verving zat hem in het feit dat hij in die periode bij de TROS rondliep. Lex en Rob waren zelf druk met hun eigen publieke omroep.
-
3FM archief - oktober 2012
Donderdag 11 oktober 2012 04.00-06.00 Vroeg of Laat Pérez - Ingrid Pérez 06.00-10.00 GIEL - Giel Beelen 10.00-12.00 @Work - Domien Verschuuren 12.00-14.00 Effe Ekdom - Gerard Ekdom 14.00-16.00 RabRadio - Paul Rabbering 16.00-19.00 Coen en Sander Show - Domien Verschuuren en Rámon Verkoeijen 19.00-22.00 MetMichiel - Michiel Veenstra 22.00-01.00 3voor12radio - Roosmarijn Reijmer
-
VOO 1977 Spot 12,5 jaar Nederlandse Top 40
Zo simpel... dank je Jaap.
-
VOO 1977 Spot 12,5 jaar Nederlandse Top 40
Nummer heet Drive my car van The beatles album rubbersoul
-
VOO Hilversum 3 - mei 1977 - Lex Harding - De Nederlandse Top 40
Mooi weer iets meer compleet zo .. dank uploaders
-
VOO 1977 Spot 12,5 jaar Nederlandse Top 40
In deze spot zijn meerdere muziekstukjes verwerkt. Wie kan de voor mij benoemen? https://pixeldrain.com/u/YvZJBt9D VOO-H3-19770506-1900-2000-SpotNederlandseTop12,5jaar
-
Hilversum 3 TROS 3 Oktober 1974 Eerste Top 40 met Ferry Maat
Aan de andere aan- en afkondiging mankeert ook niets.
-
Het Zwarte Gat
Dank je Botia!
-
JOE boekt beste maand ooit, DPG Media Radio haalt hoogste marktaandeel
In de NMO-luistercijfers over september heeft de radiogroep van DPG Media een recordaandeel behaald van 31,7% in de doelgroep 25-54 jaar. Dat is 1,5 procentpunt (5%) meer dan in september vorig jaar en het hoogste marktaandeel dat de groep ooit heeft gerealiseerd. In totaal bereikte DPG Media Radio afgelopen maand 10,7 miljoen luisteraars van 13 jaar en ouder, ruim 260.000 (2%) meer dan een jaar eerder. De radiogroep bestaat uit Qmusic, JOE en de themazenders Qmusic non-stop, Qmusic Het Foute Uur, Qmusic 90s & 00s, Qmusic Limburg en JOE non-stop. Een belangrijke bijdrage kwam van JOE, dat met een marktaandeel van 7,7% in de doelgroep 25-54 jaar de beste maand sinds de start van het station noteerde. Dat is 13% meer dan vorig jaar en 10% meer dan in augustus. Met een bereik van 5,1 miljoen unieke luisteraars (13+) is JOE inmiddels de vierde zender van Nederland. September stond bij de zender in het teken van het 20-jarig jubileum van De Coen & Sander Show, dat de maand afsloot met een recordscore van 8,6% marktaandeel op werkdagen tussen 06:00 en 10:00 uur. Daarmee mag de show zich de vierde ochtendshow van Nederland noemen. Qmusic blijft met afstand de grootste zender van het land, met 19,8% marktaandeel in de doelgroep 25-54 jaar, 0,1 procentpunt meer dan een maand eerder. Het maandelijkse bereik steeg naar ruim 7,4 miljoen luisteraars (13+), een toename van ruim 170.000 luisteraars (2%) ten opzichte van september vorig jaar. De zender startte het najaar met Het Geluid, dat wordt omschreven als het spannendste radiospel van Nederland. De ochtendshow Hey Mattie! met Mattie Valk en zijn team kende een goede start, terwijl de Q-middagshow met Domien Verschuuren en Anton Griep flink groeide en volgens de cijfers met grote afstand de best beluisterde middagshow van Nederland is, gemeten op maandag tot en met donderdag tussen 16:00 en 19:00 uur. Programmadirecteur Radio Roland Snoeijer noemt het resultaat een septembermaand voor in de boeken en spreekt van een prestatie van het hele team. Hij wijst op de records van JOE en de jubilerende Coen & Sander, die na 20 jaar nog altijd veel luisteraars trekken, en op de positie van Qmusic als nummer één met Hey Mattie!, Het Geluid en de stijgende Q-middagshow. Alle cijfers zijn afkomstig van het NMO Luisteronderzoek, gemeten van maandag tot en met zondag tussen 06:00 en 24:00 uur, tenzij anders vermeld.
-
Radio Caroline 28-07-1985 (Voor details zie scan tapedoos)
Dit zijn opnamen uit het archief van Jürgen Baucke. Radio Caroline 28-07-1985 MediaFireMediaFire is a simple to use free service that lets you put all your photos, documents, music, and video in a single place so you can access them anywhere and share them everywhere.
-
TROS Radio 2 - 18-02-2002 - 0800-1130 - Daniel Dekker - Gouden uren
Dank je Bertus, het is aangepast.
-
TROS Radio 2 - 18-02-2002 - 0800-1130 - Daniel Dekker - Gouden uren
Dag Roel, Aan de hand van het nieuws is het maandag 18 februari 2002. Groet, Bertus
-
Fout bij BBC Radio 2: tribute voor George Benson na bericht over overlijden George Fenton
BBC Radio 2 heeft excuses aangeboden voor een fout in The Good Groove, waarbij na het nieuws over het overlijden van componist George Fenton per ongeluk een tribute aan George Benson werd gebracht. Het ging mis na het nieuws van 23:00 uur op maandag, in een uitzending waarin Melvin Odoom invalt voor dj Spoony. De presentator kondigde Nature Boy in de uitvoering van George Benson aan als eerbetoon, terwijl het nieuwsbericht zojuist had gemeld dat George Fenton was overleden. De vergissing werd ook opgemerkt door componist David Arnold, die de zender op social media bekritiseerde. Hij schreef dat Radio 2 eerst het overlijden van George Fenton had aangekondigd in het nieuws van 23:00 uur en direct daarna Nature Boy van George Benson draaide als eerbetoon aan George Benson. Volgens Arnold was Fenton niet alleen een groots componist, maar ook een bijzonder aardig mens. Hij vond dat Fenton beter had verdiend van een omroep waarvoor hij bij zoveel gelegenheden prachtige muziek had gemaakt. De BBC liet weten dat het om een productiefout ging, waarvoor de omroep zijn excuses aanbiedt. George Fenton componeerde voor de BBC muziek voor zowel televisie als radio.
-
TROS Radio 2 - 18-02-2002 - 0800-1130 - Daniel Dekker - Gouden uren
Uit het archief van Herman Dales, vers van de recorder: https://pixeldrain.com/u/L8bmiBji TROS-R2-20020218-0900-1000-DanielDekker-GoudenUren <- aangepast https://pixeldrain.com/u/DACdyPu3 TROS-R2-20020218-1000-1100-DanielDekker-GoudenUren <- aangepast https://pixeldrain.com/u/mby7eXwR TROS-R2-20020218-1100-1130-DanielDekker-GoudenUren <- aangepast
Gisteren
-
VOO Hilversum 3 - mei 1977 - Lex Harding - De Nederlandse Top 40
De 27ste is een aangepaste uitzending. Dit vanwege de Molukse gijzelingen.
-
Hilversum 3 TROS 3 Oktober 1974 Eerste Top 40 met Ferry Maat
Lex heeft de Top 40 bij de TROS nóóit mogen overnemen. Alleen twee keer de Tipparade , een keer Poster en een keertje tussen de middag als vervanger van Klaas. Als Ferry er tussen 1974 en 76 niet was, deed Tom Collins of Klaas Vaak de Top 40. De TROS had die hele Veronica-inboedel binnengehaald op 3, maar de combinatie van Lex met de Top 40 bleef taboe voor baas Hugo. Edwin
-
herkenbaar?
Verschillende frequenties begin jaren 80 w.o. de 6290 kHz.
-
VOO Hilversum 3 - mei 1977 - Lex Harding - De Nederlandse Top 40
Dank je Dave. Mooie aanvulling, hopelijk kan iemand ons nog aan een complete 6 mei helpen.
-
Hilversum 3 TROS 3 Oktober 1974 Eerste Top 40 met Ferry Maat
Ja, daar ben ik het helemaal mee eens met Jingle192. Bij de afkondiging van de Man of Action heeft Ferry het over "Happy memories". Beter kun je het niet verwoorden. Als je dat leedvermaak noemt, zoals "Radiovrienden" hierboven beweert, nou dan weet ik het ook niet meer.
-
Het Zwarte Gat
https://schatkamer.beeldengeluid.nl/
-
VOO Hilversum 3 - mei 1977 - Lex Harding - De Nederlandse Top 40
Ik heb 6 mei voor je. Hij is alleen niet compleet. pixeldrainTop 40 06-05-'77 (33 minuten).mp3This file has been shared with you on pixeldrain 20 mei heb ik ook voor je en die is wel compleet. pixeldrainTop 40 20-05-'77.mp3This file has been shared with you on pixeldrainMooi dat we zo de Top 40 periode van de VOO als publieke omroep compleet maken.
-
BBC Radio Scotland - 20-01-1986 - Over Radio Scotland 242
Hoor ik nu op ca 33 min een test uitz aankondiging op frequentie 1,25 MHz. Dat was 1250 kHz , 240 meter waar Hilv 3 op zat, maar die ging s avonds uit de lucht.
-
radio jingles als beltoon
Vandaag mijn stok oude iphone 5 gsm ten grave gebracht, beestje deed het niet meer... Heb nu een iphone 17 gsm en daar kan je tegenwoordig ook eigen mp3 bestandjes van max 30 seconden opzetten en gebruiken als ringtone. Nu zoek ik jingles van 30 seconden van Radio Luxemburg om deze hier voor te gaan gebruiken. Wie heeft een goed georderend archief en kan mij hier mee helpen?
-
Het Zwarte Gat
Misschien een domme vraag van mij, maar welke schatkamer wordt er bedoeld?