Jump to content

Featured Replies

Ruud Doets is op 81 jarige leeftijd overleden. Hij werd vooral bekend door de stranding van de Norderney van Radio Veronica op 2 april 1973 afscheid nam van de luisteraars.Ik wil de familie veel sterkte toe wensen.

  • Popular Post

Het zat er natuurlijk aan te komen, langzaam wegglijden in je dementie.

Een aimabele man, kan niet anders zeggen.

 

Wat weinig mensen weten is dat mijn radionaam is afgeleid van zijn naam en die van Hans van Velzen.

Het zal 1975 geweest zijn dat ik met mijn eerste illegale radiozender een pseudoniem moest verzinnen.

Ik vond het altijd intrigerend wanneer de nieuwslezer aan boord opende met de zin 'Techniek Ruud Doets, dit is (naam nieuwslezer)'.

Met de voor- en achternaam van beide technici ontstond 'Ruud van Velzen' een naam die ik decennia lang gebruikt heb en waar zelfs gezongen jingles van zijn.

Weer veel later had ik de gelegenheid om met beide heren tijdens een personeelsreünie op de foto te gaan.

Links Ruud Doets, rechts Hans van Velzen.

 

Foto: Niels Zack

Velzen102.jpg

Edited by Harm ten Brink

Erg heel erg inderdaad wat een icoon,ik heb vele malen dat filmpje gezien van  hem tijdens de stranding.veel sterkte voor de nabestaanden.

Hallo allemaal, Ja heel erg triest het overlijden van Ruud.

We komen allemaal in de leeftijd dat we dingen gaan mankeren.

Sterkte aan de familie

Dyo

Aussieland

  • 2 weeks later...
  • Popular Post

Ik kreeg van een vriendin die in Egmond woont een link doorgestuurd naar de dorpskrant van Egmond waarin aandacht voor Ruud Doets.

This is the hidden content, please

deel 1 ff doorbladeren. naar pagina 2

 

This is the hidden content, please

deel 2 pagina  5+ 8

 

  • 1 month later...
  • Popular Post

De laatste man op radioschip Veronica trotseerde windkracht 12 als de rust zelve (volkskrant.nl)

 

Mooi stuk over Ruud in de Volkskrant vandaag ! 

This is the hidden content, please

Edited by Jaap De Vries
toevoeging pdf

1 uur geleden zei Jaap De Vries:

De laatste man op radioschip Veronica trotseerde windkracht 12 als de rust zelve (volkskrant.nl)

 

Mooi stuk over Ruud in de Volkskrant vandaag ! 

This is the hidden content, please

Wie is de auteur Jaap Visser?

Piet.

Inderdaad Jaap Visser.

 

En betrap hem op een fout. De Norderney sloeg niet los in januari 1973 maar jij en ik weten dat het op 2 april was.

Maar ja, zo gaat dat tegenwoordig met journalisten. Als je het nou niet kon terug zoeken zou ik zeggen..........:(. Maar een opleiding op het gymnasium - Leiden  zegt dus niks.

Maar dit is onzorgvuldig!  

 

Ik heb de VKS maar een mail gestuurd.

Edited by Juul

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Important Information

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Terms of Use, Privacy Policy en Guidelines.