Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Featured Replies

Geplaatst
  • Populair bericht

Naar aanleiding van een opmerking van Robin Westhof vroeg ik me af of er animo is aan een omroepsgewijze download van Hilversum III uit de jaren 60 (beetje), 70 en 80. Een beetje vergelijkbaar met wat Vincent nu doet met de VOO. 

Ik wil daar graag het startschot voor geven, maar zou het leuk vinden als anderen dan, net als bij het VOO-1981-draadje, anderen ook hun bijdragen plaatsen.

Is er animo?

Zo ja, dan plaats ik later vandaag mijn opnames van de AVRO. Die van de VARA (ruim 50 stuks) heb ik in januari al geplaatst, maar wil ik daarna nog wel in de herhaling gooien.

 

Graag reacties.

 

Edwin

Geplaatst

Volgens mij is dat een hele mooie manier om een tijdsbeeld weer te geven en tegelijk de onderlinge verschillen per "zuil". Ik heb zelf helaas amper materiaal wat ik toe kan voegen, maar het kijkt me geweldig om te horen. 

Geplaatst
  • Populair bericht

Ik vind het eerlijk gezegd een gruwelijk gedachte, maar ben wel heel benieuwd wat en hoeveel er bewaard is gebleven.

Dus gewoon beginnen Edwin. Succes!

Geplaatst
  • Populair bericht
1 uur geleden zei rauhfaser:

Die van de VARA (ruim 50 stuks) heb ik in januari al geplaatst, maar wil ik daarna nog wel in de herhaling gooien.

 

De link werkt nog en ik heb alles van Willem van Beusekom gedownload, nog bedankt daarvoor.

 

https://pixeldrain.com/l/cqPgVBpU#item=0

 

 

25 minuten geleden zei Martin1968:

Ik vind het eerlijk gezegd een gruwelijk gedachte, maar ben wel heel benieuwd wat en hoeveel er bewaard is gebleven.

 

Ik ben veel milder geworden, komt denk ik door de leeftijd, ben vooral benieuwd naar 'nieuwe' opnames van voor 1975.

 

 

Doe mee aan het gesprek

Je kunt nu een bericht plaatsen en later registreren. Indien je al een account hebt, kun je je nu aanmelden om het bericht met je account te plaatsen.
Opmerking: Je bericht moet eerst worden goedgekeurd door een moderator voordat het zichtbaar is.

Gast
Antwoord op deze discussie...

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.