Dat nou uitgerekend Patrick Kicken de noodklok moet luiden over de commercieel klinkende nieuwe koers van 3FM. Dat Kicken het na één uitzenddag in het nieuwe schema '538 Light' noemt, lijkt terecht.
Kicken was echter ook een van de vele 'wolven in het bos' die in de afgelopen jaren op elke slak zout legde waar het 3FM betrof en menig luisterrapport reageerde dat 3FM echt verkeerd bezig was.
Natuurlijk moest er worden ingegrepen vanwege de kelderende luistercijfers. Overdag dan. M
Veertig jaar, ouder wilde Felix Meurders niet worden als disc-jockey. Sport, politiek, actualiteiten, overal konden ze hem voor blijven inzetten, maar plaatjes draaien, dat moest de jongere generatie maar doen. In augustus 1986, bij terugkeer van vakantie, vertelde Felix zijn VARA Radio 3-chef dat hij die week 40 was geworden en – dus – wilde stoppen met zijn deejaywerk. Een afscheidsprogramma, daar had hij geen zin in. En wég was de beste deejay van Nederland.
‘Fast forward’ naar janua
De BUMA-Industry Award. Een onderscheiding deze week toegekend aan Frits Spits voor zijn verdiensten voor de Nederlandstalige muziek. Op zich een terechte waardering voor deze grote vakman. Toch hoort er wat perspectief bij.
In de Avondspits (1978-1988 en 1990-1995) presenteerde hij de Nederlandstalige Popweek, een paar keer per jaar vanaf december '82.
De hausse aan NL-pop die in dat jaar begon, was vooral gefaciliteerd door de VARA, die al vanaf 1978 beginnende, nog niet geco
Het in de lucht houden van Radiotrefpunt kost geld. Help ons! Met je donatie zorg je ervoor dat deze radiocommunity dagelijks actueel radionieuws kan blijven brengen. En je kunt blijven meepraten en genieten van alle historische radio-opnamen in het forum.
Ongelofelijk dat je zo veel hebt terug gevonden. Ik hoop ook nog eens zo'n verrassing tegen te komen.
Ja, er is voor Radio Bergeijk tamelijk veel belangstelling. Maar het kan gewoon geluisterd worden op de website van de VPRO. De oude en nieuwe uitzendingen. Ik had uit voorzorg alles opgenomen. Nou ja, het roest niet.
Ik probeer mij er eigenlijk niet meer druk over te maken.......................
Was er in 2014 voor het laatst. Zal wel zo blijven ook.
Inderdaad op 100 mtr afstand lijkt het nog wat.
Passende symboliek, toch? Van het schip is alleen de romp nog over; van het radiostation is alleen de naam nog over.
Het kan ook bijna niet anders, na 48 jaar. All Things Must Pass. Rob Stenders probeert er tenminste nog iets aardigs van te maken. Van mij mag hij.
Alle ingewanden zijn er uitgehaald, tis een grote lege snoezel ruimte met dito roze lampen geworden.
Een lijk, wat niets meer van doen heeft met wat ooit op zee lag.
Net als de club die er radio wil komen spelen 🤐
Teren op de roem en veren van een ander.
Theo