Spring naar bijdragen
Bekijk in de app

Een betere manier om te browsen. Ontdek meer.

Radiotrefpunt

Een app op volledig scherm op je startscherm, met pushmeldingen, badges en meer.

Zo installeer je deze app op iOS en iPadOS
  1. Tik op het deelpictogram in Safari
  2. Scroll door het menu en tik op Toevoegen aan beginscherm.
  3. Tik rechtsboven op Toevoegen.
Zo installeer je deze app op Android
  1. Tik op het menu met drie puntjes (⋮) in de rechterbovenhoek van de browser.
  2. Tik op Toevoegen aan startscherm of App installeren.
  3. Bevestig door op Installeren te tikken.

Klassement

Populaire bijdragen

Inhoud met de hoogste waardering op 17-01-22 in alle secties tonen

  1. Monique 1987.01.17 1133-1200 Testuitzending na stormschade Monique 1987.01.17 1200-1305 Monique top 50 - Max de Graaf.
  2. Ik liep daar die dag óók rond en had toevallig een MD'tje bij me met Veronica jingles. In deze edit op 10 minuten werd de oude nieuwsjingle behandeld, Rawhide, en kwam de laatst gebruikte versie ook ter sprake. Die had ik toevallig bij me en gaf technicus Gudo de instructie dat ding in te starten. Hij startte echter mijn naamjingle Ruud van Velzen in dus dat liep even mis en wilde we niet corrigeren. Hier is 'ie alsnog inclusief tussen-bliep, weerbericht en de eindkleun. Met dank aan de originele uploader, o nee, dat ben ik zelf... https://pixeldrain.com/u/YeCLNHTq
  3. Om een lang verhaal kort te maken: ,,Dank aan de oorspronkelijke uploader'' is een absolute dooddoener, is hier eerder reeds geconcludeerd.
  4. Een ontzettend leuk programma met heel veel "oh, ja" momenten. Er worden verschillende Veronica tunes en jingles besproken tussen 22:00 en 23:00 die avond. Dit is een zeer interessant programma voor de jingle fan!
  5. Beste Roel, According to Jan-Fre's index, the title of this programme is Oud en nieuw. Mvg, John C
  6. A boat trip on 24th July 1971 visiting Radio Veronica and the REM-eiland Uit het archief van Rob Olthof †. Voor beelden van RNI zie op de Hoekkeoh channel:
  7. 1977 03 04 Radio Mi Amigo 1500-1600 Bart van Leeuwen.mp3 https://we.tl/t-HoWy4Bojxs Hierbij de link naar één van de laatste Bart van Leeuwen shows op Radio Mi Amigo, uit eigen collectie. Veel luisterplezier!
  8. Je hebt gelijk Harm. Maar heel veel mensen vinden dat als het op internet staat het "gratis" is..... Maar behalve als er iemand anders met hun materiaal vanddor gaat..........dan piepen ze.
  9. Als iets eenmaal gratis op internet is gezet en niemand steekt er een stokje voor, verlies je daar de controle over en zal het vrijelijk de ronde doen. Al snel vraagt dan nauwelijks nog iemand zich af waar het vandaan komt, en al helemaal niet of er nog auteursrechten op rusten. Dat is het onvermijdeljke gevolg van 'Delen is het nieuwe bezitten'.
  10. Ik draag er graag aan bij dit forum levend te houden. Dat betekent dat ik vrijwel altijd positief reageer op verzoeken van 'newby's ' om iets te plaatsen wat ikzelf ooit ook heb gedownload. Wel ALTIJD met de vermelding 'met dank aan De Stichting Norderney / met dank aan de originele aanbieders'. Maar het is volgens mij belangrijk dat we nieuwe liefhebbers van oude radio ook blijven interesseren en bedienen. We worden allemaal ouder. Volgens mij behoor ik met mijn 54 op dit form tot de 'jongeren'. Laten we zorgen dat dit mooie forum niet uitsterft door met onze kont op ons 'bezit' te blijven zitten tot we in de kist of de oven liggen. Delen is het nieuwe bezitten. Ikzelf heb als puber in de jaren 80 veel radio opgenomen, maar knipte vanwege geldgebrek de platen kort. Pas sinds het 1224-project in 1999 ben ik volledige programma's gaan verzamelen. Door ruilen van opnames (eerst cassettes, later cd's later mp3, weer later via de sites, te beginnen met die van Chris, Harm en Jan Fre) heb ik nu een collectie van duizenden opnames kunnen opbouwen. Dat gun ik anderen ook. Maar inderdaad, met de credits voor degenen die ze verdienen. Dat geldt zowel voor de particulier die in de jaren 60 of 70 met zijn band- of cassetterecorder klaar zat als voor Ad en Juul die in 1974 zo slim waren om die banden van de schroothoop te redden (en alles wat zij sindsdien hebben gedaan om de nalatenschap te conserveren). Als ik de oorspronkelijke uploader niet (meer) weet, houd ik het bij de algemene credit 'Dank aan de oorspronkelijke uploader (s)'. Dat vind ikzelf voldoende. Iemand die zijn opname herkent en prijs stelt op naamsvermelding, mag zich altijd melden, dan voeg ik het toe. Edwin
  11. Blijkbaar doe ik iets verkeerds met het plaatsen van de link waardoor de emailadressen zichtbaar waren. Het is een pak van mijn hart dat de moderatoren dit hebben verwijderd. Dank voor de immer goede waakzaamheid.
  12. nog een keer dan.🤪..........https://pixeldrain.com/u/ACFMh3kh gr jan V
  13. Hoi ! Je wachten is voorbij. Je hebt een week om de NH te downloaden. Start na 10 seconden. De Nationale Hitparade Top 100 1978 met Felix Meurders & Peter Holland ! https://we.tl/t-XmWaRX62id 1978-12-31 Nationale Hitparade 1978 Top 100.mp3 400 MB Fijn weekend! Groetjes, Hendrik
  14. Ik stel er prijs op dat als het een studio opname betreft en dat is bij Rob1955 vaak het geval, bronvermelding te plaatsen. Dat is alles. Opnamen van de radio, airchecks, maken mij niet uit. Nu hoe weet je dat iets van een master afkomt? Simpel, als het schoon begint en eindigt kun je er "donder" op zeggen dat het van een master komt. Meer vraag ik niet. Nogmaals ik zou zo graag in kontakt komen met "Rob1995" om te communiceren maar dat wil ie kennelijk niet......... En da's jammer.
  15. Ik heb dit programma in al mijn onschuld vijf jaar geleden gedownload. Dat was bij de buren en de bron was toen Hans Hendriks. Overigens geldt voor vrijwel alle opnames die Rob1955 aanbiedt, dat ik die al jaren heb. Daarom ontgaat het probleem mij eerlijk gezegd totaal.
  16. Bij deze, Arnold, Groet Edwin https://pixeldrain.com/u/FpxHoqpN
  17. Dank Ardilla! Bart vertelt op deze vrijdag dat dit zijn een na laatste week op Mi Amigo is. dat betekent dat hij op 11 maart zijn laatste Bart van Leeuwen Show maakte. Bij Veronica op Hilversum III had hij toen al zijn debuut gemaakt, hij verving Lex al op vrijdagavond 3 februari 1977. Edwin
  18. Dat zijn prachtige beelden, Martin! Hartelijk dank voor het delen!
  19. Ach jammer, deze link is al verlopen. Ik ga in de wachtkamer zitten... ;0)
  20. En het is een dankbaar iets, vind ik. Mensen die moeite gedaan hebben om oud spul - origineel - te delen en het prijsgaven. Al luister ikzelf liever naar de middengolfopnamen, maar heb ik altijd genoten van het werk wat Juul en Ad verricht hebben en erg dankbaar. Groetje, Martin
  21. Tevens nog een eigen opname van Baken 16 uit 1977. 1977 08 12 Radio Mi Amigo 1200-1300 Baken 16 Marc Jacobs https://we.tl/t-PxiDD3RUeJ
  22. 1964-07-31 anuschka - jukebox 1800-1900 https://pixeldrain.com/u/LzyvkE2M zij was wel op de radio........😀 met dank aan de Stichting Norderney gr jan V
  23. Twee 'Terug in de tijd' opnames die ik nog niet had. Hier ben ik blij mee, dank hiervoor. Ik heb ze even losgeknipt en hoewel je het niet hoort, omdat ik toch bezig was, ook de snelheid iets aangepast (01:00:30 teruggebracht naar 01:00:00 per uur). VOO-R2-19890809-1400-1500-BartVanLeeuwen-TerugInDeTijd VOO-R2-19891115-1400-1500-BartVanLeeuwen-TerugInDeTijd Beide Top 40's zijn nu ook opgenomen in het rijtje op de Radiopedia pagina van 'Terug in de tijd': https://radiopedia.nl/wiki/Terug_in_de_tijd_(VOO) En het restant van 15 november 1989: VOO-R2-19891115-1500-1508-ChielVanPraag-NederlandMuziekland
  24. Beste Radiovrienden , Ik wil jullie even iets van Sylvain Tack laten zien . De wafelbakker uit Buizingen was zoals bekend bij velen ,ook eigenaar van een moderne platen opname studio ( Start Records) Dit was achter de wafelfabriek gevestigd aan de Emille de Rooverlaan in Buizingen. Een artiest uit de Stal van Tack was de Vlaamse zanger John Horton . U krijgt van mij een kijkje in de werkwijze van Sylvain , deze items zijn afkomstig van een muziek producer van de BRT welke vaak betrokken was bij het samenstellen van de muziekkeuze . Sylvain heeft deze spullen met aanbevelingsbrief naar de BRT verzonden in de hoop dat zijn Artiest uiteraard gedraaid zou worden Tot zover weer even een bijdrage van Mij , Muzikale groeten van Peter , ( pd2pk)
  25. Radio Monique Monique-19861130-1359-1400-Onbekend-Nieuws Monique-19861130-1400-1500-JanVeldkamp-Zondagmiddagmatinee Monique-19861130-1500-1600-JanVeldkamp-Zondagmiddagmatinee Monique-19861130-1600-1605-Onbekend-Zondagmiddagmatinee
  26. *) aanvulling: Caroline-19861130-2235-2255-JohnTyler-Overdrive-(963kHz)-RepeatOfDelFuego'sSpinConcert https://www.mediafire.com/file/b38gwvrzj94znsm/ groet, Hans
  27. Hier de Delmare video's die ik verzameld heb. Radio Delmare : https://krakenfiles.com/view/ZHflRG3rDV/file.html NOS journaal - Radio Delmare 1978.mp4 27.15 MB https://krakenfiles.com/view/tdb4iwvqPl/file.html Radio Delmare Johan Rood.mkv 16.46 MB https://krakenfiles.com/view/z4F0XxpZj5/file.html Groet, Jan
  28. Ik ben begonnen met een aantal video's, die ik gemaakt heb op 31 Augustus 2010, on-line te zetten. Ik zal die niet allemaal separaat aankondigen, ze zullen de komende tijd onder deze playlist verschijnen: https://youtube.com/playlist?list=PLRidtA6OwwSgLhW4jQAv_BTR3Fxyalvly Vandaag heb ik een tweede video, in dit geval met fragmenten uit het programma van Ad Roberts, erbij gezet. Het nieuws wordt gelezen door Dick Klees.
  29. Paradijs-19810725-2120-2330-Testuitzending Paradijs-19810725-Testuitzending-31min Paradijs-19810725-1810726-Testuitzending-66min Paradijs-19810725-1810726-Testuitzending-128min Wordt vervolgd.
  30. Monique-19810700-58min-TomVdVelde-NonstopTestUitzending-StereoStudio https://pixeldrain.com/u/dcfuQPfM
  31. Ook weer van een cassette door Jelle Boonstra die ik uit een "nalatenschap" kreeg. Erg aardig om te horen. https://pixeldrain.com/u/9CS2a2Gw
  32. Ik heb nog een opname van Tom Van der Velde. Radio Paradijs 00-00-1981 30min https://pixeldrain.com/u/gmZ8NwLD Uit het archief van Achim Bruckner.
  33. Paradijs-19810000-PeterTeekamp Paradijs-19810700-PeterTeekamp-30min
  34. 19800209 0214-0315 NOS-H1 De vrijdagnachten van februari met Peter Holland Veel Nederbeat plaatjes. Marc van Amstel komt ook alvast binnen en Paul van der Lugt leest het nieuws.
Dit klassement is ingesteld op Amsterdam/GMT+01:00

Belangrijke informatie

Door gebruik te maken van deze website ga je akkoord met Gebruiksvoorwaarden, Privacybeleid en Richtlijnen.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.